بارگیری...

آداپتور سوئیچینگ 5V 1A

بازدید : 1332

دسته بندی : قطعات الکترونیک


ارسال به تمام نقاط کشوردر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

آداپتور سوئیچینگ 5V 1A یک نوع منبع تغذیه می باشد که می تواند ولتاژ های بالا که برای قطعات الکترونیکی ربات مضر است را به ولتاژ های پایین تر کاهش دهد تا قطعات آسیب نبینند. همچنین آداپتور سوئیچینگ 5V 1A جریان و ولتاژ متناوب AC را به جریان و ولتاژ خطی پایدار مستقیم DC تبدیل می کند.

آداپتور سوئیچینگ 5V 1A می تواند ولتاژ 220 ولت شهری را به 5 ولت و جریان 25 آمپر را نیز به 1 آمپر کاهش دهد و در ساخت انواع ربات کاربرد دارد و می توان به عنوان منبع تغذیه از آداپتور سوئیچینگ 5V 1A استفاده کرد.

از آداپتور سوئیچینگ 5V 1A می توان برای منبه تغذیه برد های آردوینو از جمله آردوینو uno، آردوینو مگا، آردوینو نانو و غیره استفاده کرد. برد های آردوینو نیاز به منبع تغذیه 5 ولت دارند.

در آموزش رباتیک که به عنوان کلاس رباتیک در مشهد برگزار می گردد، انواع آداپتور همچون آداپتور سوئیچینگ 5V 1A و سایر قطعات الکتریکی و مکانیکی آموزش داده می شود و با کاربرد قطعات آشنا می شوید.

همچنین یادگیری رباتیک باعث آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک می شود که در ساخت سازه های هوشمند کاربرد دارد. به کمک برنامه نویسی و آردوینو می توان سازه های هوشمند مبتنی بر هوش مصنوعی مانند ربات جنگجو هوشمند، ربات آتش نشان هوشمند و غیره ساخت.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

انواع ربات/www.hirarobot.ir

قطعات الکترونیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir