بارگیری...

ربات فوتبالیست

بازدید : 9242

دسته بندی : پک ربات


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.

" متناسب برای سنین 4 الی 18 سال"


قیمت: 520,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

ربات فوتبالیست از چندین قطعات رباتیک شامل قطعات الکترونیکی ربات و مکانیکی ربات تشکیل شده است و یکی از پر طرفدارترین ربات ها بین دانش آموزان می باشد که در استان های مختلف مسابقات ربات فوتبالیست برگزار می شود و استقبال چشمگیری می شود.

یکی از ترم های کلاس رباتیک مربوط به ساخت ربات فوتبالیست می باشد. همچنین انواع قطعات مکانیکی ربات در پک ربات فوتبالیست به کار رفته است که به کمک آن ها می توانید سایر ربات ها و سازه های مکانیکی بسازید.

ربات فوتبالیست در دو نوع مبتدی و حرفه ای ساخته می شود. در مدل حرفه ای ربات فوتبالیست بصورت انسان نما طراحی می شود که در یک زمین مشخص به رقابت می پردازند. در نوع مبتدی ربات فوتبالیست با استفاده از قطعات رباتیک از جمله سازه های پلاستیکی، موتور گیربکس پلاستیکی ،دسته کنترل، سازه شوتر و سایر قطعاتی که در تصویر فوق می توانید مشاهده کنید طراحی می شود.

ساخت ربات فوتبالیست دانش آموزی می تواند اولین گام برای ساخت ربات های متحرک باشد که شما با ساخت ربات فوتبالیست می توانید تجربه های زیادی کسب کنید و همچنین خلاقیت ذهنی خود را ارتقا بدهید. در پک رباتیک ربات فوتبالیست آموزش رایگان ربات فوتبالیست نیز قرار دارد که به شما مراحل ساخت صفر تا صد ربات فوتبالیست را بصورت تصویری و مرحله به مرحله آموزش می دهد .

با استفاده از این پک می توانید یک ربات فوتبالیست دانش آموزی را طراحی کنید و در مسابقات ربات فوتبالیست که در مقاطع تحصیلی مختلف برگزار می شود شرکت کنید و کسب تجربه نمایید.

همچنین می توانید آموزش رباتیک را بصورت حضوری شرکت کنید.کلاس رباتیک در مشهد توسط شرکت خلاق هیراد رباتیک پارسیان برگزار می گردد که می توانید شرکت کنید. از جمله مزیت های آموزش رباتیک آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک می باشد.

ربات فوتبالیست برای سنین 4 تا 18 سال مناسب می باشد و همان طور که در بالا اشاره شد برای شروع یادگیری رباتیک و مباحث مکانیک ربات بسیار کاربردی می باشد.در مقاله سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان به موارد مختلفی اشاره شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

پک رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

قطعات الکترونیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir