بارگیری...
کلاس رباتیک

کلاس رباتیک

در مجموعه هیرا ربات کلاس رباتیک بصورت حضوری و آنلاین برگزار می گردد. کلاس رباتیک با توجه به سن هنرجو تعریف شده است که پس از شرکت در این کلاس ها هنرجو مباحث رباتیک شامل مکانیک، الکترونیک و برنامه نویسی را فرا می گیرد.علاوه بر این دوره های تخصصی رباتیک برای ورود به بازار کار به وسیله واحد ارتباط با صنعت شرکت هیراد رباتیک پارسیان برگزار می گردد.

دوره های مورد نیاز صنعت رباتیک همچون آموزش نرم افزار سالیدورک، آموزش نرم افزار آلتیوم دیزاینر و آموزش زبان های مختلف برنامه نویسی از جمله دوره های تخصصی می باشد.

همچنین مجموعه هیرا ربات این شرایط را فراهم کرده است که بصورت غیر حضوری نیز بتوانید آموزش را دنبال کنید.کلاس رباتیک غیر حضوری شامل کلاس های آنلاین و آفلاین می باشد. کلاس آفلاین شامل CD آموزشی است که بصورت ویدیو مراحل ساخت ربات و غیره را آموزش داده ایم.

کلاس رباتیک در شرکت هیراد رباتیک پارسیان شامل 5 ترم می باشد که 1 ترم مباحث مکانیک ربات، 2 ترم مباحث الکترونیک و 2 ترم مباحث برنامه نویسی می باشد. مباحث مکانیک ربات شامل آشنایی با قطعات رباتیک، روش های مختلف پیچ و مهره بستن، آشنایی با مواردی همچون سازه هندسی یا خرپا و فرمول های محاسبه آن و سایر مطالب می باشد.

مباحث الکترونیک ربات شامل قطعه شناسی، آشنایی و ساخت مدار های الکتریکی و مدارات موازی و سری، لحیم کاری و غیره می باشد. مباحث برنامه نویسی با آموزش آردوینو شروع می شود و در ادامه هنرجویان با زبان های مختلف برنامه نویسی و همچنین هوش مصنوعی و رباتیک آشنا می شوند و پس از آن به راحتی می توانند هر آنچه که می خواهند بسازند.

چیدمان ترم ها و مباحثی که در طول هر ترم آموزش داده می شود حاصل سال ها تجربه و تلاش مجموعه هیرا ربات می باشد که با بررسی و تجربه کلاس های مختلف رباتیک در سطح کشور بدست آمده است و بیشترین بازخورد را در بین سایر کلاس های رباتیک دارد.

پس از پایان ترم های آموزشی و در حین آموزش، اعزام به مسابقات مختلف رباتیک شامل مسابقات استانی و کشوری در دستور کار شرکت هیراد رباتیک پارسیان می باشد. همچنین افراد واجد شرایط در کارگاه رباتیک این شرکت استخدام می گردند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/ www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/ www.hirarobot.ir

ربات تعقیب خط/www.hirarobot.ir

ربات جنگجو/www.hirarobot.ir

ربات فوتبالیست/www.hirarobot.ir

نظرات کاربران

نظر بدهید

محصولات مرتبط