بارگیری...

ربات تعقیب خط

بازدید : 3021

دسته بندی : پک ربات


ارسال به سراسر کشور "رایگان" می باشد.

"متناسب برای سنین 6 الی 22 سال"

شماره تماس:
09303155174


قیمت: 480,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن تماس بگیرید

ربات تعقیب خط یکی از ربات های پیشرفته می باشد که قابل برنامه نویسی می باشد و جز پر مخاطب ترین ربات ها محسوب می شود.در ساخت ربات تعقیب خط از شاسی، گیربکس زرد، برد ربات و سنسور ها و سایر سازه ها و قطعات رباتیک استفاده شده است.

ربات تعقیب خط یا همان ربات مسیریاب باید بتوانید روی مسیری که با رنگ مشکی مشخص شده است بدون دخالت دست حرکت کند و به انتهای مسیر برسد. با خرید پک ربات تعقیب خط می توانید با آموزش رایگان که در اختیار شما قرار می گیرد به راحتی ربات تعقیب خط را درست کنید و در مسابقات رباتیک دانش آموزی و دانشجویی شرکت کنید.همچنین از ربات تعقیب خط در کلاس رباتیک نیز استفاده می شود و یک ترم را برای ساخت این ربات اختصاص داده ایم.

ربات تعقیب خط یکی از انواع ربات می باشد که جز ربات های پیشرفته محسوب می شود و در ساخت آن قطعات مختلف رباتیک استفاده می شود که با در کنار هم قرار گرفتن قسمت های مکانیک، الکترونیک و برنامه نویسی می توان عملکرد صحیحی ربات ربا مشاهده کرد.

یکی از ویژگی های برد ربات تعقیب خط این است که با برنامه نویسی بر روی آن می توانید ربات آتش نشان پیشرفته و ربات تعقیب نور نیز درست کنید.قطعاتی که در ساخت این ربات ها استفاده می شود همانند ربات تعقیب خط می باشد و دارای سازه های پلاستیکی و شاسی و سایر قطعات می باشد.

ربات تعقیب خط یا مسیر یاب برای سنین 6 الی 22 سال مناسب می باشد و بدلیل اینکه قابل برنامه نویسی است می توان برای سنین مختلفی استفاده کرد.در مقاله سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان به زمان مناسب برای فراگیری رباتیک اشاره شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir