بارگیری...

ربات جنگجو

بازدید : 16345

دسته بندی : پک ربات


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.

" متناسب برای سنین 4 الی 18 سال"


قیمت: 520,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

ربات جنگجو یکی از پر طرفدارترین ربات ها می باشد که در کلاس رباتیک از این ربات استفاده می شود و می توان آن را در دو نوع مبتدی و حرفه ای طراحی کرد. برای ساخت ربات جنگجو مبتدی یا به اصلاح دانش آموزی می توانید با خرید پک ربات جنگجو آن را بسازید.

همچنین مباحث مختلف مربوط به مکانیک ربات با ساخت ربات جنگجو آموزش داده می شود. برای ساخت ربات جنگجو پارامترهای مختلفی همچون نوع موتور، سرعت موتور، نوع گیربکس و غیره وجود دارد که شرکت هیراد رباتیک پارسیان در کلاس های مربوط به مسابقات آموزش می دهد.

پک رباتیک ربات جنگجو از قطعات رباتیک شامل سازه های مکانیک،دسته کنترل، جاباتری و سایر لوازمی که در تصویر فوق می بینید و همچنین انواع قطعات مکانیکی ربات تشکیل شده است.با استفاده از آموزش ربات جنگجو که بصورت رایگان در پک قرار دارد می توانید قطعات رباتیک را در کنار یکدیگر قرار دهید و ربات جنگجو بسازید.

در آموزش رباتیک با ساخت ربات جنگجو مباحث مکانیکی رباتیک آموزش داده می شود. همچنین پس از ساخت ربات جنگجو می توانید در مسابقات مربوط به آن شرکت کنید و علاوه بر این خلاقیت ذهنی خود را ارتقا دهید تا به راحتی ربات های پیشرفته تری بسازید.

آموزش رباتیک در مشهد توسط شرکت خلاق هیراد رباتیک پارسیان که عضو پارک علم و فناوری می باشد، برگزار می گردد.از جمله مزیت های آموزش رباتیک می توان به آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک اشاره کرد.

ربات جنگجو نیز همانند انواع ربات از قطعات مختلفی ساخته شده است و شما می توانید با توجه به خلاقیتی که دارید ربات جنگجو را طراحی کنید و سپس با در کنار هم قرار دادن قطعات مختلف رباتیک آن را بسازید.

ربات جنگجو و آموزش ساخت آن برای سنین 5 تا 18 سال مناسب می باشد.در مقاله سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان به این موارد اشاره شده است و همچنین به مزایای یادگیری رباتیک برای کودکان پرداخته شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.it

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

پک رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir