بارگیری...
کلاس رباتیک در مشهد

کلاس رباتیک در مشهد

برگزاری کلاس رباتیک در مشهد در موسسه های گوناگون صورت می گیرد. اما وجه تمایز شرکت هیراد رباتیک پارسیان در ارائه سرفصل های کاربردی، استفاده از مربیان با تجربه و متخصص، برگزاری مسابقات رباتیک در پایان دوره، اعزام تیم به مسابقات رباتیک استانی و کشوری می باشد. همچنین شرکت هیراد رباتیک پارسیان یک شرکت خلاق می باشد که عضو پارک علم و فناوری استان خراسان رضوی می باشد و این امر پشتوانه مهمی برای تأیید مهارت و سطح علمی بالای این شرکت در مقایسه با سایر شرکت ها می باشد.

در مجموعه شرکت کلاس های رباتیک شامل آموزش مباحث مکانیک، الکترونیک، برنامه نویسی و هوش مصنوعی می باشد که همه ی این مباحث از طریق ساخت ربات مجزا به هنرجو آموزش داده می شود. از جمله مزیت های آموزش مباحث مختلف از طریق ساخت ربات ایجاد انگیزه، ارتقا خلاقیت و استعداد، ارتقا دست ورزی، یادگیری کار گروهی، استفاده از دانش تئوری در عمل، افزایش اعتماد به نفس در هنرجویان و آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک می باشد.

آموزش رباتیک بصورت مبتدی و پیشرفته صورت می گیرد و در صورتی که هنرجو قبلا آموزش رباتیک دیده باشد با گذراندن تعیین سطح می تواند ادامه آموزش را در این شرکت سپری کند. آموزش مباحث مکانیکی ربات با ساخت ربات های هلیکوپتر و چرخ و فلک، فوتبالیست، جنگجو و غیره انجام می شود.

       

همچنین مباحث الکترونیکی ربات در دو ترم الکترونیک مقدماتی که شامل قطعه شناسی و ساخت بیش از 80 مدار الکتریکی با قطعات مبتدی تا پیشرفته، آشنایی با برد برد و سایر مباحث انجام می شود.

در ترم الکترونیک پیشرفته نحوه لحیم کاری و مونتاژ برد های الکتریکی و ساخت برد ربات تعقیب نور و حل ماز آموزش داده می شود. مباحث برنامه نویسی در دو ترم مقدماتی و پیشرفته آموزش داده می شود و با آموزش برنامه نویسی آردوینو صورت می گیرد که در پایان ترم ربات تعقیب خط یا مسیریاب و ربات آتش نشان هوشمند توسط هنرجو ساخته می شود.

با شناسایی استعداد های درخشان در هر کدام از مراحل آموزش هنرجویان برای اعزام به مسابقات استانی و کشوری رباتیک آماده می شوند و پس از ساخت ربات در مسابقات شرکت می کنند. لازم به ذکر است که پایان هر کدام از دوره های آموزشی مسابقات رباتیک برگزار می گردد و به نفرات برتر جوایز نفیس اهدا می گردد. همچنین به تمامی شرکت کنندگان گواهی پایان دوره اهدا می گردد.

شرکت خلاق هیراد رباتیک پارسیان علاوه بر برگزاری دوره های آموزشی و اعزام به مسابقات در زمینه ساخت ربات های هوشمند نیز فعالیت می کند و بر روی سایت شرکت تمامی قطعات رباتیک و پک های رباتیک بصورت مجزا به فروش می رسد. همچنین برای سایر عزیزانی که در مشهد مقدس حضور ندارند نیز کلاس های آنلاین برگزار می گردد که می توانید شرکت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

پک ربات/www.hirarobot.ir

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

نظرات کاربران

نظر بدهید