بارگیری...
پک رباتیک

پک رباتیک

در سایت هیرا ربات که مربوط به شرکت هیراد رباتیک پارسیان می باشد انواع ربات بصورت پک ربات بسته بندی شده است و علاوه بر آن در تمامی پک های ربات آموزش کامل ساخت ربات بصورت تصویری و متنی قرار داده شده است که به وسیله آن می توانید ربات را تکمیل کنید.همچنین تمامی پک ها شامل پشتیبانی می باشد و برای ساخت ربات تمام سوالات را می توانید با کارشناسان ما در میان بگذارید.

رباتیک جز مهارت های جدید می باشد و در عصر جدید به وسیله رباتیک بسیاری از کارهای سخت به راحتی توسط ربات ها انجام می شود و از تلفات جانی و مالی و زمانی می توان جلوگیری کرد.همچنین علم رباتیک سبب شده است تا ربات ها در عرصه های مختلف از جمله پزشکی به عنوان ربات جراح، صنعت به عنوان بازوی ربات مونتاژ، مسائل دفاعی از جمله ربات های مین یاب و غیره و سایر عرصه ها کاربرد های زیادی داشته باشد.

پک رباتیک که بر روی سایت هیرا ربات قرار گرفته است شامل انواع قطعات مکانیکی و الکترونیکی از جمله شاسی، گیربکس، دسته کنترل، سازه های پلاستیکی برای شکل دهی به ربات و سایر قطعات رباتیک می باشد که با کنار هم قرار گرفتن قطعات رباتیک می توان ربات مورد نظر را درست کرد.مهم ترین مهارتی که هنرجو در رباتیک کسب می کند، خلاقیت می باشد که پس از فراگیری مباحث مختلف رباتیک می تواند با کمک خلاقیت اقدام به ساخت ربات های کاربردی بسیاری کند.

بر روی سایت هیرا ربات پک رباتیک مختلفی از جمله پک ربات فوتبالیست، پک ربات جنگجو، پک ربات آتشنشان، پک ربات تعقیب خط، پک ربات هلیکوپتر و پک الکترونیک مقدماتی قرار گرفته است که در ادامه به توضیح هر کدام از پک های رباتیک می پردازیم.

پک ربات فوتبالیست

شامل قطعات مختلف مکانیکی و الکترونیکی می باشد که به وسیله آن ها ربات فوتبالیست ساخته می شود.ربات فوتبالیست دارای قطعه ای به نام شوتر می باشد که به وسیله این قطعه می تواند به توپ ضربه وارد کند.به کمک ربات فوتبالیست می توانید در مسابقات لیگ فوتبالیست دانش آموزی شرکت کنید.

پک ربات جنگجو

شامل قطعات مختلف مکانیکی و الکترونیکی می باشد که به کمک قطعات رباتیک و با کنار هم قرار دادن آن می توان ربات جنگجو را ساخت.ربات جنگجو برای مسابقات جنگجو طراحی شده است که می توانید در لیگ دانش آموزی مسابقات ربات جنگجو شرکت کنید.

پک ربات هلیکوپتر

همانند ربات های فوق شامل قطعات مکانیکی و الکترونیکی رباتیک می باشد که با چک ربات هلیکوپتر می توانید ربات تاب برقی، ربات چرخ و فلک، ربات تله کابین و غیره بسازید.

پک ربات آتش نشان

محتوای پک ربات آتش نشان شامل برد های الکتریکی و سازه های پلاستیکی رباتیک می باشد که با پک ربات آتش نشان، ربات تعقیب نور و حل ماز نیز می توان ساخت که آموزش ساخت هر کدام در پک ربات آتش نشان قرار داده شده است.

پک ربات تعقیب خط

شامل قطعات مکانیکی از جمله شاسی ربات، موتور گیربکس و برد های الکترونیکی می باشد که از سایر ربات ها پیشرفته تر می باشد و قابلیت اضافه کردن برنامه نویسی دارد. ربات تعقیب خط بوسیله برنامه ای که بر روی میکروکنترلر آن قرار گرفته است می تواند مسیر را تشخیص دهد و حرکت کند.

پک الکترونیک مقدماتی

شامل قطعات مختلف الکترونیکی می باشد که به کمک آن شما می توانید تمانی قطعات الکترونیکی به همراه کاربرد هر کدام را بشناسید و در مدار های مختلف از آن استفاده کنید.به کمک پک الکترونیک مقدماتی شما مباحث الکترونیک مقدماتی را فرا می گیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

سن مناسب یادگیری رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

نظرات کاربران

نظر بدهید