بارگیری...

ربات آتش نشان

بازدید : 6981

دسته بندی : پک ربات


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.

" متناسب برای سنین 5 الی 18 سال"

شماره تماس:
09303155174


قیمت: 450,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

ربات آتش نشان از قطعات رباتیک تشکیل شده است که با استفاده از پک ربات آتش نشان می توانید ربات تعقیب نور و ربات حل ماز نیز بسازید.برد ربات آتش نشان به گونه ای طراحی شده است که همزمان سه ربات را می توانید با آن بسازید و در کلاس رباتیک نیز از ربات آتش نشان، ربات تعقیب نور و ربات حل ماز استفاده می شود.

پک رباتیک شامل پک ربات آتش نشان نیز می شود که از گیرنده مادون قرمز، فتوسل و میکروسوئیچ تشکیل شده است و یک برد مرکزی دارد که با وصل کردن سنسور های مختلف می توانید ربات های مختلف بسازید و هر کدام عملکرد و کاربرد های کاملا مجزایی دارد. همچنین انواع قطعات مکانیکی ربات در پک ربات آتش نشان قرار داده شده است که به کمک آن ها می توانید ربات را تکمیل کنید.

ربات آتش نشان همانند انواع ربات ها از قطعات مختلفی ساخته شده است و یکی از مزیت های پک ربات آتش نشان این است که سه ربات را می توانید با یک پک درست کنید.ربات آتشنشان با استفاده از گیرنده های مادون قرمز آتش را تشخیص می دهد و به سمت آن حرکت می کند.ربات حل ماز به وسیله میکروسوئیچ موانع را تشخیص می دهد و ربات تعقیب نور به وسیله فتوسل نور را تشخیص می دهد و به سمت نور حرکت می کند.

ربات آتش نشان وحل ماز و تعقیب خط برای سنین 5 تا 18 سال طراحی شده است.در مقاله سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان به طور کامل در مورد سن شروع رباتیک کودکان و مزایای یادگیری رباتیک برای کودکان صحبت کرده ایم که می تواند برای شما مفید باشد.

آموزش رباتیک شامل ساخت ربات آتش نشان، ربات تعقیب نور و حل ماز نیز می باشد که سبب آشنایی بیشتر با قطعات و اجزا الکترونیکی و کاربرد آن ها می شود.همچنین با نحوه ارتباط بین قطعات الکترونیکی و مکانیکی نیز آشنا می شوید. علاوه بر این کلاس رباتیک در مشهد توسط شرکت خلاق هیراد رباتیک پارسیان برگزار می شود که می توانید شرکت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

پک رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir