بارگیری...
آموزش رباتیک

آموزش رباتیک

هیرا ربات برگزار کننده کلاس رباتیک بصورت حضوری و غیر حضوری می باشد که آموزش رباتیک را طبق سرفصل هایی مشخص برگزار می کنیم و علاوه بر آموزش رباتیک، مسابقات رباتیک را نیز برگزار می کنیم.آموزش رباتیک شامل آموزش مقدماتی تا پیشرفته می باشد که در بخش های مختلف مکانیک، الکترونیک و برنامه نویسی صورت می گیرد.در هر کدام از بخش های رباتیک یک ربات ساخته می شود.

آموزش رباتیک در بخش مکانیک، شامل مکانیک مقدماتی و پیشرفته می باشد که در طول ترم ربات های فوتبالیست دانش آموزش و ربات جنگجو طراحی و ساخته می شود و در کنار ساخت ربات آموزش مباحث مکانیک ربات نیز صورت می گیرد.در بخش الکترونیک همانند بخش مکانیک شامل الکترونیک مقدماتی و پیشرفته می باشد که در الکترونیک مقدماتی علاوه بر آموزش قطعه شناسی و ساخت انواع مدار، در پایان ترم مدار حرکت ربات را طراحی می کنیم و به وسیله آن ربات را به حرکت در می آوریم.

الکترونیک پیشرفته شامل آموزش لحیم کاری و مونتاژ برد های مختلف می باشد و در نهایت منجر به مونتاژ دسته کنترل ربات می شود.آموزش رباتیک در بخش برنامه نویسی که شامل مقدماتی و پیشرفته می باشد با ساخت ربات تعقیب خط پیشرفته صورت می گیرد که در کنار ساخت ربات برنامه نویسی نیز آموزش داده می شود و هنرجو پس از یادگیری و گذراندن ترم های مکانیک ربات، الکترونیک ربات و برنامه نویسی قادر به ساخت انواع ربات می باشد.

از مزیت های یادگیری رباتیک می توان به ارتقا دست ورزی، خلاقیت و حل مسئله اشاره کرد و با توجه به نیاز جامعه به رباتیک می توان آینده رباتیک را بسیار درخشان پیش بینی کرد. برای شروع یادگیری رباتیک با ما در ارتباط باشید. قطعات رباتیک و پک های رباتیک به همراه آموزش در سایت هیرا ربات موجود می باشد که می توانید سفارش دهید و یادگیری رباتیک ربا شروع کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

نظرات کاربران

نظر بدهید