بارگیری...
آموزش رباتیک

آموزش رباتیک

شرکت هیراد رباتیک پارسیان عضو پارک علم و فناوری خراسان رضوی می باشد و برگزار کننده کلاس رباتیک بصورت حضوری و غیر حضوری می باشد که آموزش رباتیک را طبق سرفصل هایی مشخص برگزار می کند. علاوه بر آموزش رباتیک، برگزار کننده مسابقات رباتیک را نیز می باشد.

آموزش رباتیک شامل آموزش مقدماتی تا پیشرفته می باشد که در بخش های مختلف مکانیک، الکترونیک و برنامه نویسی صورت می گیرد.در هر کدام از بخش های رباتیک یک ربات ساخته می شود.

آموزش رباتیک در بخش مکانیک، شامل مکانیک مقدماتی و پیشرفته می باشد که در طول ترم ربات های فوتبالیست دانش آموزش و ربات جنگجو طراحی و ساخته می شود و در کنار ساخت ربات آموزش مباحث مکانیک ربات نیز صورت می گیرد. در بخش الکترونیک همانند بخش مکانیک شامل الکترونیک مقدماتی و پیشرفته می باشد که در الکترونیک مقدماتی علاوه بر آموزش قطعه شناسی و ساخت انواع مدار، در پایان ترم مدار حرکت ربات را طراحی می کنیم و به وسیله آن ربات را به حرکت در می آوریم.

الکترونیک پیشرفته شامل آموزش لحیم کاری و مونتاژ برد های مختلف می باشد و در نهایت منجر به مونتاژ دسته کنترل ربات می شود.آموزش رباتیک در بخش برنامه نویسی که شامل مقدماتی و پیشرفته می باشد با ساخت ربات تعقیب خط پیشرفته صورت می گیرد که در کنار ساخت ربات برنامه نویسی آردوینو نیز آموزش داده می شود و هنرجو پس از یادگیری و گذراندن ترم های مکانیک ربات، الکترونیک ربات و برنامه نویسی قادر به ساخت انواع ربات می باشد.

از مزیت های یادگیری رباتیک می توان به آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک، ارتقا دست ورزی، خلاقیت و حل مسئله اشاره کرد و با توجه به نیاز جامعه به رباتیک می توان آینده رباتیک را بسیار درخشان پیش بینی کرد. برای شروع یادگیری رباتیک با ما در ارتباط باشید. قطعات رباتیک و پک های رباتیک به همراه آموزش در سایت هیرا ربات موجود می باشد که می توانید سفارش دهید و یادگیری رباتیک ربا شروع کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

نظرات کاربران

نظر بدهید