بارگیری...

کلاس ربات فوتبالیست

بازدید : 4809

دسته بندی : آموزش رباتیک


مناسب سنین 5 تا 12 سال

شماره تماس:
09303155174


قیمت: 500,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن تماس بگیرید

کلاس ربات فوتبالیست در 10 جلسه برگزار می گردد که پک ربات فوتبالیست از انواع قطعات رباتیک تشکیل شده است.در ترم یک علاوه بر ساخت ربات فوتبالیست، ربات تله کابین نیز ساخته می شود که هنرجویان با نحوه کار کردن موتور و سایر قطعات آشنا می شوند.

کلاس رباتیک از دوره های مختلفی تشکیل شده است که کلاس ربات فوتبالیست یکی از آن هاست.در پایان ترم و پس از ساخت ربات فوتبالیست مسابقات ربات برگزار می گردد که هنرجویان با یکدیگر به رقابت می پردازند.همچنین مسابقات ربات فوتبالیست در سطح استان نیز برگزار می گردد و فایل آموزش ساخت ربات فوتبالیست در اختیار هنرجویان قرار می گیرد.

کلاس های ساخت انواع ربات در مجموعه ی هیرا ربات برگزار می گردد.در ساخت ربات فوتبالیست از قطعاتی همچون دسته کنترل، گیربکس، سازه های پلاستیکی، چرخ های ربات و سایر قطعات رباتیک استفاده می شود.همچنین برای اطلاع از اینکه فرزندتان از چه سنی یادگیری رباتیک را شروع کند می توانید مقاله سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان را مطالعه کنید.

آموزش رباتیک شامل ترم های مختلفی می باشد که کلاس ربات فوتبالیست یکی از ترم های مکانیک محسوب می شود که پس از ساخت ربات فوتبالیست، مسابقات این ربات نیز برگزار می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب یادگیری رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir