بارگیری...

چرخ داکار

بازدید : 4637

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.

شماره تماس:
09303155174


قیمت: 3,500 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن تماس بگیرید

چرخ داکار یکی از قطعات رباتیک می باشد که ابزاری برای حرکت ربات در مسیرهای مختلف می باشد و در عملکرد صحیح ربات نقش به سزایی دارد.چرخ داکار بدلیل طراحی منحصر به فر آن علاوه بر اینکه جلوه به خصوصی به ربات شما می دهد باعث شده تا در مسیر های ناهموار و مسیرهای کوهستانی بتوان از آن برای ربات استفاده کرد.

چرخ داکار جز قطعات مکانیکی ربات به شمار می رود که از جنس پلاستیک می باشد و مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه دارد و می توان چرخ داکار را در ربات فوتبالیست و ربات جنگجو و همچنین سایر ربات ها استفاده کرد. چرخ داکار جز پرکاربردترین چرخ های ربات محسوب می شود و در کلاس رباتیک برای ساخت ربات نقش مهمی دارد.

چرخ داکار دارای یک تبدیل شفت نیز می باشد که برای اتصال محکم آن به شفت موتور یا گیربکس بسیار کاربرد دارد و به وسیله آن چرخ داکار عملکرد مناسبی در کنترل ربات دارد.در ساخت انواع ربات می توانیم از چرخ داکار استفاده کنیم و با توجه به سایر چرخ ها و طرح آن زیبایی منحصر به فر به ربات داده می شود.

یکی از مزیت های آموزش رباتیک به کودکان ارتقا خلاقیت و دست ورزی آن هاست.در مقاله سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان به ویژگی های یادگیری رباتیک و اینکه از چه سنی شروع کنید توضیح داده ایم.

در آموزش رباتیک بخش مکانیک برای ساخت انواع ربات از جمله ربات فوتبالیست و ربات جنگجو از چرخ داکار استفاده می شود.چرخ داکار یک چرخ اسپرت می باشد که ظاهر زیبایی به ربات شما می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir