بارگیری...

کلاس ربات تعقیب خط

بازدید : 3691

دسته بندی : آموزش رباتیک


مناسب سنین 7 الی 15 سال

شماره تماس:
09303155174


قیمت: 750,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن تماس بگیرید

کلاس ربات تعقیب خط جز دوره های پیشرفته رباتیک محسوب می شود که با استفاده از قطعات رباتیک و با ترکیب کردن مکانیک، الکترونیک و برنامه نویسی یک ربات کاملا پیشرفته ساخته می شود.ربات تعقیب خط به ربات مسیریاب نیز مشهور می باشد و در کلاس رباتیک تعقیب خط از پک ربات تعقیب خط استفاده می شود.

ربات تعقیب خط یا مسیریاب همانند انواع ربات پیشرفته با استفاده از سنسورهایی که دارد خط مشکی رنگی که روی زمین کشیده شده است را تشخیص می دهد و بر روی همان خط شروع به حرکت می کند.تشخیص خطوط و پیدا کردن مسیر به وسیله کدهایی که در برنامه نویسی به ربات می دهیم  و همچنین به کمک قطعات مکانیکی ربات اتفاق می افتد.در ساخت ربات تعقیب خط قطعاتی مانند موتور گیربکس، چرخ داکار و سایر قطعات استفاده می شود.

کلاس ربات تعقیب خط برای سنین 5 الی 15 سال در نظر گرفته شده است.هر چند با توجه به اینکه ربات تعقیب خط قابل برنامه نویسی است می توان در سنین بالاتر نیز استفاده کرد.در مقاله سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان به این موارد اشاره شده است.

آموزش رباتیک شامل کلاس ربات تعقیب خط نیز می باشد که علاوه بر ساخت ربات تعقیب خط به آموزش برنامه نویسی ربات نیز می پردازیم.با یادگیری برنامه نویسی شما می توانید هر رباتی را کدنویسی کنید تا در شرایط مختلف عملکرد متفاوتی داشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir