بارگیری...

کلاس ربات تعقیب خط

بازدید : 5529

دسته بندی : آموزش رباتیک


مناسب سنین 7 الی 15 سال


قیمت: 1,300,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

کلاس ربات تعقیب خط جز دوره های پیشرفته رباتیک محسوب می شود که با استفاده از قطعات رباتیک و با ترکیب کردن مکانیک، الکترونیک و برنامه نویسی یک ربات کاملا پیشرفته ساخته می شود. ربات تعقیب خط به ربات مسیریاب نیز مشهور می باشد و در کلاس رباتیک تعقیب خط از پک ربات تعقیب خط استفاده می شود.

ربات تعقیب خط یا مسیریاب همانند انواع ربات پیشرفته با استفاده از سنسورهایی که دارد خط مشکی رنگی که روی زمین کشیده شده است را تشخیص می دهد و بر روی همان خط شروع به حرکت می کند.

تشخیص خطوط و پیدا کردن مسیر به وسیله کد هایی که در برنامه نویسی به ربات می دهیم  و همچنین به کمک قطعات مکانیکی ربات اتفاق می افتد. در ساخت ربات تعقیب خط قطعاتی مانند موتور گیربکس، چرخ داکار و سایر قطعات استفاده می شود.

کلاس ربات تعقیب خط به عنوان کلاس رباتیک در مشهد توسط شرکت هیراد رباتیک پارسیان برگزار می شود که برای سنین 5 الی 15 سال در نظر گرفته شده است. هر چند با توجه به اینکه ربات تعقیب خط قابل برنامه نویسی است می توان در سنین بالاتر نیز استفاده کرد.

در مقاله سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان به این موارد اشاره شده است. یادگیری رباتیک سبب ارتقا دست ورزی، خلاقیت و آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک می شود و می توان قطعات مختلف را هوشمند کرد.

آموزش رباتیک شامل کلاس ربات تعقیب خط نیز می باشد که علاوه بر ساخت ربات تعقیب خط به آموزش برنامه نویسی ربات نیز می پردازیم. با یادگیری برنامه نویسی شما می توانید هر رباتی را کدنویسی کنید تا در شرایط مختلف عملکرد متفاوتی داشته باشد.

علاوه بر این شما با شرکت در کلاس های برنامه نویسی مجموعه هیرا ربات می توانید به کمک برد آردوینو اقدام به کد نویسی و ساخت ربات های تعقیب خط نمایید. همچنین می توانید با توجه به نیاز سنسور های ربات تعقیب خط را کم و زیاد کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir