بارگیری...

موتور گیربکس

بازدید : 5436

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.

شماره تماس:
09303155174


قیمت: 36,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن تماس بگیرید

موتور گیربکس یا به اصطلاح گیربکس زرد از جمله قطعات رباتیک می باشد که موتور درون محفظه گیربکس قرار گرفته است.گیربکس در واقع یک جعبه می باشد که درون آن تعداد زیادی چرخ دنده قرار گرفته است.در کلاس رباتیک از موتور گیربکس که جز قطعات مکانیکی ربات نیز محسوب می شود برای به حرکت در آوردن انواع ربات و سازه ها استفاده می شود.

موتور گیربکس در انواع ربات های مختلف کاربرد دارد و یکی از پر کاربردترین آن ها در ساخت ربات تعقیب خط می باشد و با توجه به اینکه موتور استفاده شده یک موتور دور بالا می باشد باعث می شود ربات سرعت بیشتری داشته باشد.موتور گیربکس بصورت تک شفت (محور) یا دو شفت( دو محوره) طراحی شده است که با توجه به کاربرد ربات می توان از آن استفاده کرد.

ارتباط گیری کودکان با سازه و قطعات رباتیک مانند موتور گیربکس معیار خوبی برای تعیین سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان می باشد.یادگیری رباتیک سبب ارتقا خلاقیت دست ورزی و حل مسئله در کودکان می شود که از اهمیت بالایی برخوردار است.

آموزش رباتیک شامل آشنایی با قطعات رباتیک می باشد که موتور گیربکس نیز یکی از این قطعات می باشد.گیربکس برای جلوگیری از وارد شدن ضربه به شفت موتور استفاده می شود که در موتور گیربکس نقش به سزایی دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir