بارگیری...

کلاس ربات جنگجو

بازدید : 4318

دسته بندی : آموزش رباتیک


متناسب سنین 4 الی 15 سال

شماره تماس:
09303155174


قیمت: 500,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن تماس بگیرید

کلاس ربات جنگجو در 10 جلسه برگزار می گردد که هنرجویان با قطعات رباتیک و علم رباتیک آشنا می شوند و می توانند به کمک آموزش هایی که داده می شود ربات جنگجو را طراحی کرده و بسازند.همچنین پس از پایان ترم می توانند در مسابقات ربات جنگجو که توسط مجموعه ی هیرا ربات برگزار می شود شرکت کنند.کلاس رباتیک از چند ترم مجزا تشکیل شده است که کلاس ربات جنگجو یکی از ترم های آموزشی می باشد.

کلاس آموزش انواع ربات در مجموعه هیرا ربات برگزار می شود که با رعایت فاصله اجتماعی و همچنین رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد و تمام اصول فنی و مهندسی ربات به هنرجویان عزیز آموزش داده می شود. در این دوره از پک ربات جنگجو استفاده می شود که از قطعات مختلفی همچون دسته کنترل، گیربکس پلاستیکی، انواع سازه های پلاستیکی و سایر قطعات استفاده شده است.

کلاس ربات جنگجو برای سنین 5 تا 15 سال مناسب می باشد و همچنین با مطالعه مقاله سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان می توانید ارزیابی کنید که فرزند شما در چه سنی رباتیک را شروع کند و همچنین با ساخت کدام ربات ها شروع کنند.

آموزش رباتیک شامل کلاس ربات جنگجو نیز می باشد که مربوط به بخش مکانیک ربات است.همچنین در این ترم علاوه بر آموزش مباحث پیشرفته مکانیک ربات، به ساخت ربات جنگجو نیز پرداخته می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir