بارگیری...

فتوسل

بازدید : 5260

دسته بندی : قطعات الکترونیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

فتوسل یکی از قطعات رباتیک می باشد که علاوه بر اینکه در زمینه رباتیک استفاده می شود می تواند کاربرد های دیگری هم داشته باشد. فتوسل در واقع یک مقاومت متغیر می باشد که در کلاس رباتیک با کاربرد آن آشنا می شوید و با رسیدن نور به آن مقدار مقاومت کاهش می باشد. فتوسل را در شکل های مختلفی طراحی شده اند که کار همه ی فتوسل ها تشخیص نور می باشد و به وسیله نور فعال می شوند.فتوسل در انواع ربات از جملعه ربات نوریاب کاربرد دارد.

فتوسل از جمله قطعات الکترونیکی ربات است که درون آن رشته رشته می باشد و زمانی که شما فتوسل را به نور نزدیک می کنید بسته به مداری که ساخته اید فعال می شود.در ربات تعقیب خط، ربات تعقیب نور و سایر ربات ها از فتوسل استفاده می شود.

ارتباط گیری کودکان با قطعات رباتیک از جمله فتوسل معیار خوبی برای تعیین سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان می باشد.از جمله مزیت های یادگیری رباتیک برای کودکان می توان به ارتقا خلاقیت و دست ورزی و حل مسئله و آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک اشاره کرد. به کمک برنامه نویسی می توان فتوسل و سایر قطعات الکتریکی را هوشمند کرد.

فتوسل کاربرد هایی در مدار الکتریکی دارد و برای ساخت انواع ربات استفاده می شود که در آموزش رباتیک که به عنوان کلاس رباتیک در مشهد برگزار می گردد با آن آشنا می شوید.همچنین آموزش رباتیک شامل آموزش سایر قطعات رباتیک نیز می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات الکترونیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir