بارگیری...

شاسی ربات

بازدید : 4486

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.

شماره تماس:
09303155174


قیمت: 6,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن تماس بگیرید

شاسی ربات اصلی ترین جز ربات می باشد که جز قطعات رباتیک می باشد و تمامی اجزای ربات به شاسی ربات متصل می شود و عملا نقش تکیه گاه را در ربات دارد و در انتخاب آن باید دقت کرد که از استقامت بالایی برخوردار باشد.در کلاس رباتیک از شاسی ربات برای ساخت انواع ربات استفاده می شود و می توان گفت بدون وجود شاسی ربات نمی توان سازه ای را ساخت.

شاسی ربات در ساخت انواع ربات کاربرد دارد و جز مهم ترین اجزا ربات محسوب می شود.همچنین شاسی ربات که جز قطعات مکانیکی ربات محسوب می شود در جنس های مختلف ساخته شده است.به طور مثال در ربات فوتبالیست و ربات جنگجو هر دو جنس پلاستیکی و فلزی کاربرد دارد و در ربات تعقیب خط شاسی ربات از جنس طلق می باشد که باعث سبک شدن وزن ربات می شود.

ارتباط گیری کودکان با قطعات رباتیک مانند شاسی ربات و استفاده از آن برای ساخت اشیا مختلف می تواند نشان دهنده سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان باشد و لازم به ذکر است که یادگیری رباتیک سبب ارتقا خلاقیت و دست ورزی و حل مسئله در کودکان می شود که از اهمیت بالایی برخوردار است.

در آموزش رباتیک انوع ربات ساخته می شود. برای ساخت ربات های مختلف قطعات مختلفی استفاده می شود که شاسی ربات یکی از اصلی ترین قطعات برای ساخت هر رباتی به شمار می رود.شاسی ربات نقش تکیه گاه در ربات دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir