بارگیری...

ربات گلف

بازدید : 1459

دسته بندی : پک ربات


مناسب سنین 5 الی 12 سال


قیمت: 520,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

ربات گلف از قطعات رباتیک تشکیل شده است که جز سازه های مکانیکی محسوب می شود و با ساخت این ربات مباحث مقدماتی مکانیک ربات را فرا می گیرید و برای ساخت انواع ربات می توانید استفاده کنید. در آموزش رایگان این ربات که درون پک قرار داده شده است، اصول مکانیکی ساخت ربات همچون خرپا و غیره آموزش داده شده است.

همچنین در آموزش رباتیک که بصورت حضوری کلاس رباتیک در مشهد، آفلاین و آنلاین برگزار می گردد می توانید با قطعات مکانیکی و الکترونیکی ربات آشنا شوید تا بتوانید علاوه بر ساخت ربات گلف، انواع ربات های مبتدی و پیشرفته را بسازید.

آموزش رباتیک که به عنوان کلاس رباتیک در مشهد برگزار می گردد، باعث افزایش خلاقیت، دست ورزی، تمرکز و غیره در دانش آموزان می شود. یکی دیگر از مزیت های آموزش رباتیک، آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک می باشد. به کمک برنامه نویسی و هوش مصنوعی می توان ربات های هوشمند مانند ربات مسیریاب، ربات جنگجو هوشمند و غیره ساخت.

ربات گلف همانند انواع ربات مکانیکی مانند ربات فوتبالیست، ربات جنگجو و غیره برای آموزش قطعات مکانیکی ربات می باشد. به کمک این ربات می توانید مانند بازی گلف، توپ را به کمک ربات به مکان مشخص منتقل نمایید. ساخت ربات های متنوع در ارتقا دست ورزی شما تاثیرگذار می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir