بارگیری...

الکترونیک مقدماتی

بازدید : 4090

دسته بندی : پک ربات


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.
مناسب سنین 7 الی 18 سال

شماره تماس:
09303155174


قیمت: 350,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن تماس بگیرید

پک الکترونیک مقدماتی از قطعات رباتیک به همراه CD آموزشی تشکیل شده است که به وسیله پک الکترونیک مقدماتی می توانید قطعات مختلف الکترونیک به همراه کاربرد هر کدام را یاد بگیرید و به وسیله قطعات مدارهای مختلف الکترونیک را بسازید.در کلاس رباتیک از الکترونیک مقدماتی نیز استفاده می شود که پیش نیاز آموزش الکترونیک می باشد.

در پک الکترونیک مقدماتی انواع قطعات الکترونیکی ربات قرار داده شده است که به کمک آن ها می توانید ربات های گوناگون با برد های مختلف طراحی کنید.همچنین به کمک آن می توانید قطعه شناسی را به طور کامل فرا بگیرید.

برای ساخت انواع ربات شما باید با مباحث الکترونیک آشنایی داشته باشید.در پک الکترونیک مقدماتی سعی شده است تمام مدارهای مهمی که نیاز دارید آموزش داده شود.همچنین پک الکترونیک مقدماتی از قطعاتی همچون CD آموزشی، برد برد، پیچ گوشتی پلاستیکی، موتور 6 ولت و قطعات الکترونیکی از جمله فتوسل، دیود نورانی و سایر قطعات الکترونیکی و سیم جامپر تشکیل شده است.

الکترونیک مقدماتی برای سنین 7 الی 18 سال طراحی شده است و شما می توانید با مطالعه مقاله سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان برای شرکت در دوره های آموزش رباتیک تصمیم بهتری بگیرید.پک الکترونیک مقدماتی جز پک رباتیک الکترونیک می باشد که تمام مدارهای الکتریکی بصورت تصویری آموزش داده شده است و با تمام قطعات الکترونیک آشنا می شوید.

در آموزش رباتیک بخش الکترونیک مقدماتی نحوه ساخت انواع مدارهای الکتریکی به همراه قطعه شناسی به شما آموزش داده می شود که پس از یادگیری الکترونیک مقدماتی می توانید مباحث لحیم کاری و غیره را آموزش ببینید.

                                      

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

پک رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات الکترونیکی ربات/www.hirarobot.ir