بارگیری...

الکترونیک مقدماتی

بازدید : 6621

دسته بندی : پک ربات


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.
مناسب سنین 7 الی 18 سال


قیمت: 550,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

پک الکترونیک مقدماتی از قطعات رباتیک به همراه CD آموزشی تشکیل شده است که به وسیله پک الکترونیک مقدماتی می توانید قطعات مختلف الکترونیک به همراه کاربرد هر کدام را یاد بگیرید و به وسیله قطعات مدارهای مختلف الکترونیک را بسازید.در کلاس رباتیک از الکترونیک مقدماتی نیز استفاده می شود که پیش نیاز آموزش الکترونیک می باشد.

در پک الکترونیک مقدماتی انواع قطعات الکترونیکی ربات قرار داده شده است که به کمک آن ها می توانید ربات های گوناگون با برد های مختلف طراحی کنید. همچنین به کمک آن می توانید قطعه شناسی را به طور کامل فرا بگیرید و از آن برای الکترونیک پیشرفته نیز استفاده کنید.

برای ساخت انواع ربات شما باید با مباحث الکترونیک آشنایی داشته باشید. در پک الکترونیک مقدماتی سعی شده است تمام مدارهای مهمی که نیاز دارید آموزش داده شود. همچنین پک الکترونیک مقدماتی از قطعاتی همچون CD آموزشی، برد برد، پیچ گوشتی پلاستیکی، موتور 6 ولت و قطعات الکترونیکی از جمله فتوسل، دیود نورانی و سایر قطعات الکترونیکی و سیم جامپر تشکیل شده است.

الکترونیک مقدماتی برای سنین 7 الی 18 سال طراحی شده است و شما می توانید با مطالعه مقاله سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان برای شرکت در دوره های آموزش رباتیک تصمیم بهتری بگیرید. پک الکترونیک مقدماتی جز پک رباتیک الکترونیک می باشد که تمام مدارهای الکتریکی بصورت تصویری آموزش داده شده است و با تمام قطعات الکترونیک آشنا می شوید.

در آموزش رباتیک بخش الکترونیک مقدماتی نحوه ساخت انواع مدارهای الکتریکی به همراه قطعه شناسی به شما آموزش داده می شود که پس از یادگیری الکترونیک مقدماتی می توانید مباحث لحیم کاری و غیره را آموزش ببینید.

یکی دیگر از مزیت های آموزش رباتیک آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک می باشد. برای ورود به هوشمند سازی ربات نیاز به شناخت قطعات الکتریکی و کاربرد های آنان می باشد.

                                      

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

پک رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات الکترونیکی ربات/www.hirarobot.ir