بارگیری...

ربات جنگجو

بازدید : 4467

دسته بندی : پک ربات


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.

" متناسب برای سنین 4 الی 18 سال"

شماره تماس:
09303155174


قیمت: 280,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن تماس بگیرید

ربات جنگجو یکی از پر طرفدارترین ربات ها می باشد که در کلاس رباتیک از این ربات استفاده می شود و می توان آن را در دو نوع مبتدی و حرفه ای طراحی کرد.برای ساخت ربات جنگجو مبتدی یا به اصلاح دانش آموزی می توانید با خرید پک ربات جنگجو آن را بسازید.

پک ربات جنگجو از قطعات رباتیک شامل سازه های مکانیک،دسته کنترل، جاباتری و سایر لوازمی که در تصویر فوق می بینید، تشکیل شده است.با استفاده از آموزش ربات جنگجو که بصورت رایگان در پک قرار دارد می توانید قطعات رباتیک را در کنار یکدیگر قرار دهید و ربات جنگجو بسازید.

پس از ساخت ربات جنگجو می توانید در مسابقات مربوط به آن شرکت کنید و علاوه بر این خلاقیت ذهنی خود را ارتقا دهید تا به راحتی ربات های پیشرفته تری بسازید.

ربات جنگجو نیز همانند انواع ربات از قطعات مختلفی ساخته شده است و شما می توانید با توجه به خلاقیتی که دارید ربات جنگجو را طراحی کنید و سپس با در کنار هم قرار دادن قطعات مختلف رباتیک آن را بسازید.

ربات جنگجو و آموزش ساخت آن برای سنین 5 تا 18 سال مناسب می باشد.در مقاله سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان به این موارد اشاره شده است و همچنین به مزایای یادگیری رباتیک برای کودکان پرداخته شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.it

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir