بارگیری...

دسته کنترل n6

بازدید : 4457

دسته بندی : قطعات الکترونیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.

شماره تماس:
09303155174


قیمت: 77,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن تماس بگیرید

دسته کنترل n6 یکی از قطعات رباتیک می باشد که در واقع یکی از مهم ترین قطعات برای به حرکت در آوردن و همچنین کنترل ربات محسوب می شود.دسته کنترل n6 که جز قطعات الکترونیکی ربات محسوب می شود به وسیله سیم به ربات متصل می شود و فرمان را به وسیله سیم به ربات منتقل می کند.

دسته کنترل n6 از 4 کلید و دو کلید فشاری در بالا ساخته شده است که به طور همزمان سه موتور را می توانیم راه اندازی کنیم.دسته کنترل n6 در ربات فوتبالیست، ربات جنگجو و سایر ربات ها قابل استفاده می باشد که جز قطعات کاربردی در کلاس رباتیک به شمار می رود.

در ساخت انواع ربات مبتدی می توانیم از دسته کنترل n6 استفاده کنیم و با قابلیت به حرکت در اوردن سه موتور که دارد باعث می شود کاربرد آن نیز بیشتر شود.دسته کنترل n6 با طراحی خوبی که دارد برای سنین مختلف قابل استفاده است.

دسته کنترل n6 طوری طراحی شده است تا کودکان به راحتی بتوانند از آن استفاده کنند.در مقاله سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان به توضیح اینکه کودکان از چه سنی می توانند یادگیری رباتیک را آغاز کنند پرداخته ایم.

در آموزش رباتیک پس از گذراندن قسمت های الکترونیک می توان دسته کنترل n6 را طراحی و تولید کرد و برای به جرکت در آوردن انواع ربات همچون ربات فوتبالیست و سایر ربات ها استفاده کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات الکترونیکی ربات/www.hirarobot.ir