بارگیری...

دسته کنترل n6

بازدید : 7312

دسته بندی : قطعات الکترونیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.


قیمت: 105,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

دسته کنترل n6 یکی از قطعات رباتیک می باشد که در واقع یکی از مهم ترین قطعات برای به حرکت در آوردن و همچنین کنترل ربات محسوب می شود. دسته کنترل n6 که جز قطعات الکترونیکی ربات محسوب می شود به وسیله سیم به ربات متصل می شود و فرمان را به وسیله سیم به ربات منتقل می کند.

دسته کنترل n6 دارای سه کانال و از 4 کلید و دو کلید فشاری در بالا ساخته شده است که به طور همزمان سه موتور را می توانیم راه اندازی کنیم. دسته کنترل n6 در ربات فوتبالیست، ربات جنگجو و سایر ربات ها قابل استفاده می باشد که جز قطعات کاربردی در کلاس رباتیک به شمار می رود.

در ساخت انواع ربات مبتدی می توانیم از دسته کنترل n6 استفاده کنیم و با قابلیت به حرکت در اوردن سه موتور که دارد باعث می شود کاربرد آن نیز بیشتر شود. دسته کنترل n6 با طراحی خوبی که دارد برای سنین مختلف قابل استفاده است. همچنین می توانید به همراه دسته کنترل، قاب دسته نیز سفارش دهید.

دسته کنترل n6 طوری طراحی شده است تا کودکان به راحتی بتوانند از آن استفاده کنند.در مقاله سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان به توضیح اینکه کودکان از چه سنی می توانند یادگیری رباتیک را آغاز کنند پرداخته ایم.

در آموزش رباتیک که به عنوان کلاس رباتیک در مشهد برگزار می گردد، پس از گذراندن قسمت های الکترونیک می توان دسته کنترل n6 را طراحی و تولید کرد و برای به حرکت در آوردن انواع ربات همچون ربات فوتبالیست و سایر ربات ها استفاده کرد. همچنین یادگیری رباتیک در ارتقا دست ورزی و آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک کاربرد دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات الکترونیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir