بارگیری...

ربات هلیکوپتر

بازدید : 7361

دسته بندی : پک ربات


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.
متناسب سنین 4 الی 12 سال

شماره تماس:
09303155174


قیمت: 450,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

پک ربات هلیکوپتر از 190 قطعه رباتیک تشکیل شده است که با استفاده از این قطعات رباتیک می توانید علاوه بر ربات هلیکوپتر، ربات های چرخ و فلک و همچنین تاب برقی را نیز درست کنید.بر روی پک ربات هلیکوپتر آموزش ساخت هر سه ربات قرار داده شده است که به راحتی می توانید ربات ها را بسازید.در کلاس رباتیک از پک ربات هلیکوپتر برای آموزش مبانی رباتیک استفاده می شود.

انواع ربات را می توانید با پک ربات هلیکوپتر که متشکل از انواع قطعات مکانیکی ربات است ساخت. کافیست خلاقیت خودرو با ساخت این سه ربات ارتقا دهید و پس از آن ربات های گوناگونی درست کنید.اربات تله کابین ز جمله ربات هایی است که می توانید با پک ربات هلیکوپتر بسازید .

ربات هلیکوپتر جز پک رباتیک می باشد و در آن قطعاتی همچون دسته کنترل، گیربکس، لاستیک و سازه های مختلف پلاستیکی قرار داده شده است که شامل قطعات مکانیکی و الکترونیکی رباتیک می باشد و هر کدام کاربرد مختلفی دارد که با کنار هم قرار گرفتن آن ها ربات مورد نظر ساخته می شود.

سن مناسب برای ساخت ربات هلیکوپتر 4 الی 12 سال است.با مطالعه سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان می توانید تصمیم بهتری برای یادگیری رباتیک فرزندتان بگیرید.همچنین کلاس رباتیک در مشهد توسط شرکت هیراد رباتیک پارسیان برگزار می گردد که می توانید بصورت حضوری یا آنلاین در این کلاس ها شرکت کنید.

برای آموزش رباتیک بخش مکانیک از ربات هلیکوپتر و ربات چرخ و فلک و ربات تاب برقی استفاده می شود.هنرجو در کنار ساخت این ربات ها مطالب مربوط به مکانیک ربات را نیز فرا می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

پک رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir