بارگیری...

سازه شوتر

بازدید : 7402

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

سازه شوتر از جمله قطعات رباتیک می باشد که کاربرد زیادی در ربات فوتبالیست دارد و با استفاده از سازه شوتر می توانید به راحتی به توپ ضربه بزنید و آن را به سمت دروازه حریف شلیک کنید. از سازه شوتر در کلاس رباتیک ساخت ربات فوتبالیست استفاده می شود.

سازه شوتر از جنس پلاستیک می باشد که از یک طرف به موتور متصل می شود و از طرف دیگر می توانید به آن سازه های دیگر رباتیک مانند سازه پلاستیکی S7 و سایر سازه های پلاستیکی ربات را به آن متصل کنید. سازه شوتر در انواع ربات کاربرد های دیگری نیز دارد. به طور مثال می توانید از سازه شوتر در ربات جنگجو برای ضربه زدن به حریف نیز استفاده کنید.

یکی از سوالات خانواده ها درباره سن مناسب یادگیری رباتیک برای فرزندانشان می باشد.در مقاله سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان به این سوال پاسخ داده شده است و از مزایای یادگیری رباتیک که می توان به آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک اشاره کرد، نیز اشاره شده است.

آموزش رباتیک که به عنوان کلاس رباتیک در مشهد برگزار می گردد شامل ساخت ربات های مختلفی می باشد که در آن از سازه های پلاستیکی مختلفی برای ساخت ربات استفاده می شود. یکی از سازه های پلاستیکی ربات سازه شوتر می باشد که در ربات فوتبالیست کاربرد زیادی دارد.

سازه شوتر، سازه های پلاستیکی ربات و غیره همگی جز قطعات مکانیکی ربات محسوب می شوند که به کمک آن ها و با کنار هم قرار گرفتن این سازه ها می توان شکل ظاهری برای ربات و همچنین عملکرد ربات را تعیین کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir