بارگیری...

سازه پلاستیکی R7

بازدید : 8561

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

سازه پلاستیکی R7 یکی از قطعات رباتیک می باشد که جنس آن پلاستیک فشرده می باشد و مقاومت بالایی در برابر فشار و خمیدگی دارد. سازه پلاستیکی R7 در رنگ های مختلفی طراحی شده است که جلوه به خصوصی به ربات شما می دهد و در کلاس رباتیک که شامل ساخت انواع ربات می باشد کاربرد زیادی دارد.

سازه پلاستیکی R7 دارای دو سوراخ در کناره ها و یک فضای میانی خالی می باشد که متناسب با رباتی که می سازید کاربردهای متفاوتی دارد. به طور مثال در ربات فوتبالیست می توانید برای دست های کنار ربات از آن استفاده کنید. سازه پلاستیکی R7 سایز کوچکتری از سازه پلاستیکی R12 می باشد.

در ساخت انواع ربات می توانیم از سازه پلاستیکی R7 که جز قطعات مکانیکی ربات می باشد استفاده کنیم. در واقع سازه پلاستیکی R7 و R12 می توانند با توجه به فضایی که داریم مورد استفاده قرار بگیرند و در ساخت ربات کمک شایانی می کند.

یکی از دلایل استفاده از سازه پلاستیکی R7 و R10 به جای سایر المان ها همچون S10 , S7، فضای خالی بین دیواره های آن می باشد که باعث می شود بصورت کشویی سازه را تنظیم کرد.

یکی از سوالات خانواده ها پیرامون رباتیک این است که فرزندانشان از چه سنی می توانند یادگیری رباتیک را شروع کنند و با سازه هایی مانند سازه پلاستیکی R7 بتوانند کار کنند.در مقاله سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان به این پرسش پاسخ داده شده است و از مزایای یادگیری رباتیک برای کودکان ه آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک می باشد، صحبت شده است.

در آموزش رباتیک که به عنوان کلاس رباتیک در مشهد برگزار می شود بخش مکانیک سازه پلاستیکی R7 کاربرد زیادی دارد و برای متصل کردن انواع سازه های پلاستیکی ربات به یکدیگر استفاده می شود.با توجه به طراحی سازه پلاستیکی R7 می توان سازه های مختلف را در فاصله دلخواه کنار هم قرار داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir