بارگیری...

سازه پلاستیکی T

بازدید : 6727

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

سازه پلاستیکی T از جمله قطعات رباتیک می باشد که مکعبی شکل است و به دلیل طراحی منحصر به فر آن کاربرد زیادی دارد. سازه پلاستیکی T از جنس پلاستیک فشرده ساخته شده است و مقاومت بالایی در برابر فشار دارد.

سازه پلاستیکی T یک سازه مکعبی است که جز قطعات مکانیکی ربات به شمار می رود و می توانیم از آن در اتصال سازه های دیگر استفاده کنیم و در واقع نقش مفصل را بین سایر سازه های پلاستیکی ربات دارد. سازه های مکعبی در ساخت ربات باعث تسهیل در اتصال سازه های مختلف به یکدیگر می شوند.

سازه پلاستیکی T در مجموع از 8 سوراخ تشکیل شده است که می تواند همزمان به 8 سازه مجزا متصل شود و در کلاس رباتیک برای ساخت انواع ربات کاربرد دارد که به طور کامل با کاربرد آن آشنا می شوید. یادگیری رباتیک باعث آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک می شود.

در ساخت انواع ربات از سازه پلاستیکی T می توان استفاده کرد. از جمله کاربرد های سازه پلاستیکی T در ربات فوتبالیست و ربات جنگجو می باشد که در اتصال موتور های شوتر و همچنین موتور مته برای ضربه زدن به حریف کاربرد دارد.

یکی از سوالاتی که والدین در مسئله آموزش رباتیک دارند این است که فرزندشان از چه سنی یادگیری رباتیک را شروع کنند. در مقاله سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان به این سوال پاسخ داده شده است و از مزیت های آموزش رباتیک برای کودکان گفته شده است.

در آموزش رباتیک که به عنوان کلاس رباتیک در مشهد برگزار می گردد با کنار هم قرار دادن انواع سازه های پلاستیکی ربات همچون سازه پلاستیکی T می توان نمای کلی ربات را درست کرد و به وسیله سازه های پلاستیکی است که می توان ظاهر ربات را درست کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir