بارگیری...

پمپ آب و هوا R385

بازدید : 1407

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به تمام نقاط کشوردر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

کاربرد قطعات مکانیکی ربات مانند پمپ آب و هوا R385 مکش آب و انتقال آن به فضای مورد نظر می باشد. پمپ آب و هوا 12 ولت می باشد که توان بالایی برای مکش آب دارد و فشار آب خروجی نیز بالا می باشد. از پمپ آب و هوا R385 برای ساخت ربات آتش نشان می توان استفاده کرد که قدرت بالایی برای پرتاب آب و خاموش کردن آتش دارد.

عملکرد پمپ آب و هوا R385 به گونه ای است که با بالا بردن فشار، مایعات را با افزایش هد به ارتفاعات بالاتر یا پایین تر منتقل می کند. در کلاس رباتیک درباره انواع مختلف موتور ها و موتور پمپ ها توضیح داده می شود و با کاربرد هر کدام نیز آشنا می شوید.

پمپ آب و هوا R385 قابلیت انتقال 1.5 تا 2 لیتر آب در دقیقه را دارد و همچنین قابلیت مکش آب تا عمق 2 متر دارد. ولتاژ کاری این پمپ بین 6 تا 12 ولت می باشد و علاوه بر آب برای پمپاژ سایر مایعات با ویسکوزیته بالاتر نیز دارد.

کلاس رباتیک در مشهد برای سنین مختلف از 5 تا 18 سال توسط شرکت هیراد رباتیک پارسیان برگزار می شود. در این کلاس ها مباحث مختلف رباتیک شامل مکانیک، الکترونیک و برنامه نویسی آموزش داده می شود و با دانش آموز با هوش مصنوعی و رباتیک آشنا می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir