بارگیری...

پایه هویه

بازدید : 3665

دسته بندی : قطعات الکترونیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.

شماره تماس:
09303155174


قیمت: 11,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن تماس بگیرید

پایه هویه یکی از قطعات رباتیک می باشد که برای لحیم کاری بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و نقش اصلی آن نگهداری هویه می باشد.پایه هویه در طرح ها و جنس های مختلف طراحی شده است و با توجه به اینکه کلاس رباتیک شامل آموزش الکترونیک نیز می باشد، پایه هویه یکی از ابزارهای مهم مورد استفاده در طول ترم می باشد.

پایه هویه ای که در شکل فوق مشاهده می کنید جز قطعات الکترونیکی ربات می باشد و یکی از بهترین نمونه ها می باشد.زیرا هویه درون محفظه فنری قرار می گیرد و باعث می شود پایه اصلی که دایره ای شکل می باشد گرم نشود و از سوزاندن دست و غیره جلوگیری می کند و می توانید برای قرار دادن سیم لحیم و سایر قطعات از آن استفاده کنید.

برای ساخت انواع ربات شما به قطعات مختلفی نیاز دارید که برای مونتاژ قسمت الکترونیک نیاز به هویه، سیم لحیم و پایه هویه دارید.زیرا هویه بدلیل حرارت بالایی که دارد باید حتما بر روی پایه هویه قرار بگیرد تا از سوزاندن محیط اطراف جلوگیری شود.

برای لحیم کاری به پایه هویه نیز نیاز هست و در مقاله سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان به طور کامل در مورد سن مناسب کودکان اشاره کرده ایم.سنین بالای 8 سال می توانند لحیم کاری را فرا بگیرند.

در آموزش رباتیک از پایه هویه در بخش الکترونیک برای نگهداری هویه استفاده می شود.یکی از بخش های مهم رباتیک الکترونیک است که سبب محرک بودن ربات می شود و می توان به کمک آن بر روی ربات برنامه نویسی انجام داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات الکترونیکی ربات/www.hirarobot.ir