بارگیری...

پایه هویه

بازدید : 4315

دسته بندی : قطعات الکترونیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

پایه هویه یکی از قطعات رباتیک می باشد که برای لحیم کاری بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و نقش اصلی آن نگهداری هویه می باشد.پایه هویه در طرح ها و جنس های مختلف طراحی شده است و با توجه به اینکه کلاس رباتیک شامل آموزش الکترونیک نیز می باشد، پایه هویه یکی از ابزارهای مهم مورد استفاده در طول ترم می باشد.

پایه هویه ای که در شکل فوق مشاهده می کنید جز قطعات الکترونیکی ربات می باشد و یکی از بهترین نمونه ها می باشد. زیرا هویه درون محفظه فنری قرار می گیرد و باعث می شود پایه اصلی که دایره ای شکل می باشد گرم نشود و از سوزاندن دست و غیره جلوگیری می کند و می توانید برای قرار دادن سیم لحیم و سایر قطعات از آن استفاده کنید.

برای ساخت انواع ربات شما به قطعات مختلفی نیاز دارید که برای مونتاژ قسمت الکترونیک نیاز به هویه، سیم لحیم و پایه هویه دارید. زیرا هویه بدلیل حرارت بالایی که دارد باید حتما بر روی پایه هویه قرار بگیرد تا از سوزاندن محیط اطراف جلوگیری شود.

برای لحیم کاری به پایه هویه نیز نیاز هست و در مقاله سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان به طور کامل در مورد سن مناسب کودکان اشاره کرده ایم. سنین بالای 8 سال می توانند لحیم کاری را فرا بگیرند.

در آموزش رباتیک که به عنوان کلاس رباتیک در مشهد برگزار می گردد، از پایه هویه در بخش الکترونیک برای نگهداری هویه استفاده می شود. یکی از بخش های مهم رباتیک الکترونیک است که سبب محرک بودن ربات می شود.

می توان به کمک قطعات الکترونیک بر روی ربات برنامه نویسی انجام داد. آموزش رباتیک سبب آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک می شود و در هوشمند کردن قطعات مختلف تاثیرگذار می باشد. به کمک برد آردوینو به سادگی می توانید مباحث مختلف هوش مصنوعی را فرا بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات الکترونیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir