بارگیری...

قلع كش وولت 366

بازدید : 1055

دسته بندی : قطعات الکترونیک


ارسال به تمام نقاط کشوردر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

قلع كش وولت 366 برای برداشتن قلع های اضافی برد و یا جدا کردن قطعه استفاده می شود و جز قطعات الکترونیکی ربات محسوب می شود. در هنگام استفاده از هویه و لحیم کاری معمولا مقداری قلع بر روی برد ها قرار می گیرد که به کمک قلع كش وولت 366 و هویه می توان آن ها را از برد جدا کرد.

برای برداشتن قطع از روی برد باید شستی که بر روی قلع كش وولت 366 قرار گرفته را بفشاریم تا عمل برداشتن قلع صورت بگیرد. قلع کش ها در انواع مختلفی با کیفیت های متفاوت ساخته شده اند و از جنس پلاستیک می باشد که در کلاس رباتیک درباره کاربرد، نحوه استفاده و انواع قلع کش ها به طور کامل صحبت می شود.

در آموزش الکترونیک مقدماتی که به عنوان کلاس رباتیک در مشهد برگزار می گردد، هنرجویان با قطعات مختلف الکتریکی و کاربردشان مانند مقاومت، خازن و غیره آشنا می شوند. قلع كش وولت 366 از جمله قطعاتی است که نحوه کار کردن با آن را فرا می گیرند و در الکترونیک پیشرفته از آن استفاده می کنند.

یادگیری رباتیک باعث ارتقا دست ورزی، خلاقیت و از همه مهم تر آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک می شود. یادگیری هوش مصنوعی در هوشمند کردن قطعات مختلف الکتریکی به شما کمک می کند و باعث می شود بتوانید انواع پروژه های مبتنی بر هوش مصنوعی همچون ایست بازرسی هوشمند، ربات مسیریاب و غیره انجام دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات الکترونیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir