بارگیری...

آموزش ساخت ربات تعقیب خط

بازدید : 8514

دسته بندی : آموزش رباتیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.
مناسب سنین 6 تا 22 سال


قیمت: 100,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

پک آموزش ساخت ربات تعقیب خط شامل یک فایل pdf می باشد که همانند پک آموزش انواع ربات ها از صفر تا صد ساخت ربات تعقیب خط یا همان مسیریاب را بصورت تصویری آموزش داده است. در صورت نیاز می توانید کد های آماده ربات تعقیب خط دو سنسور، چهار سنسور و غیرا را سفارش دهید.

آموزش ساخت ربات تعقیب خط علاوه بر آموزش ساخت ربات، قوانین مربوط به مسابقه و همچنین نکات کلیدی مسابقات را آموزش داده است. آموزش رباتیک شامل آموزش ساخت ربات تعقیب خط نیز می باشد که مربوط به رباتیک پیشرفته می باشد.

علاوه بر این در پک آموزش ساخت ربات تعقیب خط قطعات رباتیک مربوط به ساخت ربات تعقیب خط و همچنین قطعات مکانیکی ربات را نیز معرفی کرده است و در کلاس رباتیک استفاده می شود. با استفاده از آموزش ساخت ربات تعقیب خط آشنایی با قطعات ربات نیز حاصل می شود.

آموزش ساخت ربات تعقیب خط برای سنین 6 تا 22 سال مناسب می باشد. در مقاله سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان به مزایای آموزش رباتیک برای کودکان و همچنین سن مناسب فراگیری رباتیک برای کودکان اشاره شده است.

یادگیری رباتیک سبب ارتقا دست ورزی، خلاقیت و آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک می شود. با توجه به پیشرفت علم رباتیک یادگیری هوش مصنوعی برای کنترل و هوشمند سازی اشیا مختلف کاربرد فراوانی دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir