بارگیری...

سازه پلاستیکی br

بازدید : 7078

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.

شماره تماس:
09303155174


قیمت: 1,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن تماس بگیرید

سازه پلاستیکی br جز قطعات رباتیک می باشد که از آن برای شکل دادن به ربات می توانیم در کلاس رباتیک استفاده کنیم.سازه پلاستیکی br از پلاستیک فشرده ساخته شده است که در برابر فشار، خمش و ضربه بسیار مقاوم می باشد و در مجموع از 7 حفره تشکیل شده است.

سازه پلاستیکی br و سایر سازه های رباتیک که در ساخت بدنه ربات و غیره کاربرد دارند جز قطعات مکانیکی ربات محسوب می شود.زیرا با کنار هم قرار گرفتن آن ها شکل ظاهری ربات تعیین می شود و قابل تغییر می باشد.

سازه پلاستیکی br در ربات فوتبالیست می تواند در کنار بدنه ربات قرار بگیرد و از ورود توپ به درون دروازه جلوگیری کند.همچنین می توان از سازه پلاستیکی br در ساخت انواع ربات برای شکل دادن به ربات استفاده کرد.

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان زمانی است که فرزند شما بتواند از سازه هایی همچون سازه پلاستیکی br در ساخت اشیا مختلف استفاده کند.از مزایای یادگیری رباتیک می توان به ارتقا خلاقیت و دست ورزی و همچنین ارتقا حل مسئله اشاره کرد.

در آموزش رباتیک از سازه های مختلفی برای ساخت انواع ربات و شکل دهی به ربات استفاده می شود. سازه پلاستیکی br یکی از این سازه هاست که در شکل دهی به ربات کاربرد دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.it

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir