بارگیری...

برد برد

بازدید : 5251

دسته بندی : قطعات الکترونیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.

شماره تماس:
09303155174در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

برد برد یا همان بِرّد بورد یکی از قطعات رباتیک می باشد که در زمینه الکترونیک برای آزمایش و ساخت مدارهای الکتریکی کاربرد فراوانی دارد.برد برد ها در اندازه های مختلفی طراحی شده اند که در مجموع کاربرد همه ی آن ها یکی می باشد.کلاس رباتیک شامل آموزش الکترونیک مقدماتی و پیشرفته می باشد که برد برد جز قطعات کاربردی در الکترونیک مقدماتی می باشد.

در آموزش رباتیک یکی از نکات مهمی که درباره برد برد ها باید بدانید این است که ردیف اول و ردیف آخر در برد برد به صورت افقی به هم وصل می باشد و همچنین دو ردیف وسط برد برد به صورت عمودی به یکدیگر اتصال دارند.به این منظور که اگر شما در ردیف اول یک سیم در حفره اول وصل کنید و سیم دیگری در حفره آخر وصل کنید این دو سیم با یکدیگر در تماس هستند و با هم اتصال بر قرار می کنند. همچنین برد برد جز قطعات الکترونیکی ربات محسوب می شود که با همکاری سایر قطعات ربات هدف مشخصی را دنبال می کند.

در ساخت قسمت الکترونیک انواع ربات از برد برد برای تست مدار الکتریکی قبل از ساخت آن استفاده می شود.تمامی آزمون و خطا های الکترونیک ربات به وسیله برد برد انجام می شود و بعد از تایید آن می توانیم مدار اصلی را طراحی کنیم.

برد برد در آموزش الکترونیک مقدماتی نقش مهمی دارد و در مقاله سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان به توضیح اینکه از چه زمانی می توانید الکترونیک مقدماتی را شروع کنید پرداخته شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات الکترونیکی ربات/www.hirarobot.ir