بارگیری...

بلبرینگ

بازدید : 3414

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.

شماره تماس:
09303155174درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن تماس بگیرید

بلبرینگ یک قطعه پرکاربرد در صنعت می باشد که جز قطعات مکانیکی  ربات محسوب می شود و می توانیم آن را جز قطعات رباتیک نیز حساب کنیم.زیرا در ربات های پیشرفته همچون ربات امدادگر واقعی بلبرینگ استفاده زیادی دارد و برای حرکت بهتر ربات از آن استفاده می شود.در کلاس رباتیک نحوه استفاده و کاربرد بلبرینگ آموزش داده می شود.

بلبرینگ از دو سطح داخلی و بیرونی ساخته شده است که سطح درونی آن بر روی تعدای مهره به حرکت در می آید و با قرار گرفتن محور چرخ های ربات درون بلبرینگ باعث می شود ربات حرکت منظم تر و راحت تری داشته باشد.سطح بیرونی بلبرینگ هم نقش نگه داشتن مهره ها و از طرف دیگر قرار گرفتن در فضای مشخص را برعهده دارد.بلبرینگ در انواع ربات پیشرفته و ربات های سنگین وزن برای حرکت بهتر ربات نقش به سزایی دارد.

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان زمانی است که بتوانند با سازه و قطعات رباتیک ارتباط بگیرند.یادگیری رباتیک سبب ارتقا خلاقیت، دست ورزی و حل مسئله در کودکان می شود که هر کدام از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

در آموزش رباتیک از قطعات مختلفی برای ساخت انواع ربات استفاده می شود. بلبرینگ یکی از قطعات پر کاربرد در ساخت ربات های حرفه ای می باشد که سبب حرکت هر چه بهتر سیستم حرکتی ربات می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir