بارگیری...

بوش پلاستیکی

بازدید : 6109

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

بوش پلاستیکی یکی از قطعات رباتیک می باشد که با استفاده از آن می توانیم فضای بین موتور و محفظه ای که موتور قرار می گیرد را پر کنیم و با ایجاد اصطکاک بین شفت موتور و محفظه مورد نظر باعث عملکرد صحیح موتور می شود.در کلاس رباتیک سایر کاربرد های بوش پلاستیکی آموزش داده می شود.

بوش پلاستیکی یک قطعه پلاستیکی مربوط به قطعات مکانیکی ربات می باشد که در واقع بر روی شفت موتور قرار می گیرد و لبه بیرونی آن نیز بر روی سطح محفظه ای که موتور قرار می گیرد متصل می شود.بوش پلاستیکی را می توان در جنس فلز نیز تهیه کرد و همچنین در ساخت انواع ربات استفاده کرد.

در صورتی که فرزند شما با بوش پلاستیکی و سایر سازه های رباتیک بتواند اشیا گوناگون استفاده کند می توان معیار مناسبی برای سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان در نظر گرفت.یادگیری رباتیک سبب ارتقا خلاقیت و دست ورزی و حل مسئله در کودکان می شود و به مستقل شدن کودک شما کمک می کند.

در آموزش رباتیک که در کلاس رباتیک در مشهد انجام می شود شما با انواع قطعات رباتیک از جمله بوش پلاستیکی و کاربرد هر کدام آشنا می شوید.با کنار هم قرار گرفتن قطعات مختلف می توان هدف از ساخت ربات را تعیین کرد .

از دیگر مزایای آموزش رباتیک می توان به آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک اشاره کرد. به وسیله برنامه نویسی بر روی برد آردوینو و غیره می توان ربات های هوشمند ساخت و عملکرد آن را مبتنی بر هوش مصنوعی کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir