بارگیری...

دسته کنترل G6

بازدید : 5185

دسته بندی : قطعات الکترونیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

دسته کنترل G6 جز قطعات رباتیک می باشد که نقش اصلی در به حرکت در آوردن ربات دارد و با استفاده از آن می توانیم به طور هم زمان سه موتور رو فعال کنیم. بر روی دسته کنترل G6 شش کلید برای فعال کردن موتور های ربات قرار گرفته است.در کلاس رباتیک نحوه استفاده از دسته کنترل G6 به طور کامل آموزش داده می شود.

دسته کنترل G6 که یکی از قطعات الکترونیکی ربات می باشد در انواع ربات همچون ربات فوتبالیست ،ربات جنگجو زیادی دارد و در مسابقات رباتیک نیز می توانیم از دسته کنترل G6 برای به حرکت در آوردن ربات استفاده کنیم. جاباتری ربات نیز به طور مستقیم به دسته کنترل G6  متصل می شود و انرژی لازم برای حرکت ربات را تامین می کند.

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان زمانی است که بتوانند با قطعات رباتیک مانند دسته کنترل G6 ارتباط برقرار کنند و از آن در ساخت اشیا مختلف استفاده کنند. از جمله مزیت های یادگیری رباتیک برای کودکان می توان به ارتقا خلاقیت،دست ورزی و حل مسئله و آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک اشاره کرد. به کمک هوش مصنوعی و برنامه نویسی نیازی به انواع دسته کنترل همچون دسته کنترل G6  نمی باشد و ربات هوشمندانه حرکت می کند.

در آموزش رباتیک که به عنوان کلاس رباتیک در مشهد برگزار می شود، به طور کامل دسته کنترل G6 را آموزش می بینید.همچنین با سایر قطعات رباتیک همچون انواع موتور، گیربکس و غیره نیز آشنا می شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات الکترونیکی ربات/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir