بارگیری...

دسته کنترل k4

بازدید : 4681

دسته بندی : قطعات الکترونیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.

شماره تماس:
09303155174


قیمت: 57,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن تماس بگیرید

دسته کنترل k4 یکی از قطعات رباتیک می باشد که برای هدایت ربات و در واقع راه اندازی ربات به آن نیاز داریم.دسته کنترل های ربات در طرح ها و مدل های مختلف طراحی شده اند که هر کدام ویژگی های منحصر به فر دارند.در کلاس رباتیک از دسته کنترل k4 برای به حرکت در آورن انواع ربات استفاده می شود و همچنین کاربرد دسته کنترل k4 را به طور کامل آموزش داده می شود.

دسته کنترل k4 از جمله قطعات الکترونیکی ربات است که از 4 کلید ساخته شده است که هر کدام عملکرد مشخصی دارد و به طور هم زمان می توانیم دو موتور را کنترل کنیم و به کمک کلید ها علاوه بر راه اندازی انواع ربات ، جهت ربات را هم کنترل کنیم.دسته کنترل k4 در ربات جنگجو،ربات فوتبالیست و سایر ربات ها کارایی دارد.

نحوه ارتباط گیری کودکان با دسته کنترل k4 می تواند معیار خوبی برای سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان باشد.یادگیری رباتیک باعث افزایش خلاقیت، دست ورزی و همچنین ارتقا حل مسئله در کودکان شما می شود که بسیار اهمیت دارد.

در آموزش رباتیک از قطعات مختلفی برای ساخت ربات استفاده می شود و نحوه استفاده و کاربرد هر کدام از قطعات رباتیک نیز آموزش داده می شود. از دسته کنترل k4 برای راه اندازی دو موتور می توان استفاده کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات الکترونیکی ربات/www.hirarobot.ir