بارگیری...

دسته کنترل k4

بازدید : 6871

دسته بندی : قطعات الکترونیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

دسته کنترل k4 یکی از قطعات رباتیک می باشد که برای هدایت ربات و در واقع راه اندازی ربات به آن نیاز داریم. دسته کنترل های ربات در طرح ها و مدل های مختلف طراحی شده اند که هر کدام ویژگی های منحصر به فر دارند. در کلاس رباتیک از دسته کنترل k4 برای به حرکت در آورن انواع ربات استفاده می شود و همچنین کاربرد دسته کنترل k4 را به طور کامل آموزش داده می شود.

دسته کنترل k4 از جمله قطعات الکترونیکی ربات است که از 4 کلید ساخته شده است که هر کدام عملکرد مشخصی دارد و به طور هم زمان می توانیم دو موتور را کنترل کنیم و به کمک کلید ها علاوه بر راه اندازی انواع ربات ، جهت ربات را هم کنترل کنیم. دسته کنترل k4 در ربات جنگجو،ربات فوتبالیست و سایر ربات ها کارایی دارد.

نحوه ارتباط گیری کودکان با دسته کنترل k4 می تواند معیار خوبی برای سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان باشد.یادگیری رباتیک باعث افزایش خلاقیت، دست ورزی و همچنین ارتقا حل مسئله و آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک در کودکان شما می شود که بسیار اهمیت دارد. به کمک برنامه نویسی آردوینو و هوش مصنوعی می توان با ساخت ربات هوشمند، انواع دسته کنترل ربات همچون دسته کنترل k4 را حذف کرد.

در آموزش رباتیک که به عنوان کلاس رباتیک در مشهد برگزار می شود،از قطعات مختلفی برای ساخت ربات استفاده می شود و نحوه استفاده و کاربرد هر کدام از قطعات رباتیک نیز آموزش داده می شود. از دسته کنترل k4 برای راه اندازی دو موتور می توان استفاده کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات الکترونیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir