بارگیری...

رگولاتور

بازدید : 7473

دسته بندی : قطعات الکترونیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

رگولاتور یک قطعه الکترونیکی می باشد که جز قطعات رباتیک محسوب می شود و در مدارهای الکتریکی پیشرفته کاربرد زیادی دارد. رگولاتور نوعی نیمه رسانا است که در تثبیت ولتاژ نقش به سزایی ایفا می کند و در کلاس رباتیک ترم الکترونیک مقدماتی و پیشرفته با کاربرد آن آشنا می شوید.

رگولاتور از جمله قطعات الکترونیکی ربات می باشد و به سه دسته رگولاتور ولتاژ خروجی ثابت مثبت، رگولاتور های ولتاژ خروجی ثابت منفی و رگولاتور های ولتاژ خروجی متغیر تقسیم می شوند .منظور از واژه ثابت این است که عدد خروجی در هر صورت یک عدد ثابت است و تغییر نمی کند. رگولاتور دارای سه پایه می باشد که مثبت، خروجی و منفی یا زمین می باشد و در ساخت انواع ربات پیشرفته می توان از رگولاتور استفاده کرد.

در صورتی که هنرجو بتواند کاربرد رگولاتور را یاد بگیرد و از آن در ساخت مدارهای الکتریکی استفاده کند معیار مناسبی برای سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان می باشد. یادگیری رباتیک سبب ارتقا خلاقیت،دست ورزی و حل مسئله در کودکان و آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک می شود که از اهمیت بالایی برخوردار است و می تواند رگولاتور و سایر قطعات الکتریکی را هوشمند کرد.

در آموزش رباتیک که به عنوان کلاس رباتیک در مشهد برگزار می شود در بخش الکترونیک با انواع قطعات الکترونیکی آشنا می شوید. رگولاتور یکی از قطعات الکترونیکی می باشد که در تعیین مقدار ولتاژ تاثیرگذار است و در ساخت برد های الکترونیکی استفاده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات الکترونیک ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir