بارگیری...

سازه سلاح مته

بازدید : 4608

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.

شماره تماس:
09303155174


قیمت: 420 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن تماس بگیرید

سازه سلاح مته یکی از قطعات رباتیک پر کاربرد برای ربات جنگجو محسوب می شود.شما با استفاده از سازه سلاح مته می توانید به راحتی یک مته به ربات خود متصل کنید و از کاربرد مته برای ضربه زدن به حریف استفاده کنید.در آموزش رباتیک نحوه استفاده از میز تلویزیون تمام خمره  و ساخت ربات جنگجو آموزش داده می شود.

سازه سلاح مته یک سازه استوانه ای شکل است که از یک طرف به مته و از طرف دیگر به موتور متصل می شود. از این رو سازه سلاح مته جز قطعات مکانیکی ربات می باشد که به همراه سایر قطعات رباتیک ایفا نقش می کند.

با به حرکت در آوردن موتور می توانید از نقش کلیدی سازه سلاح مته استفاده کنید و در برابر حریف خود قدرتمند ظاهر شوید.در کلاس رباتیک هنگام ساخت ربات جنگجو از سازه سلاح مته می توان استفاده کرد.

در ساخت انواع ربات قطعات مختلف رباتیک مورد استفاده قرار می گیرد و متناسب با نوع ربات قطعات مختلفی استفاده می شود که سازه سلاح مته در ساخت ربات جنگجو کاربرد فراوانی دارد.

یکی از سوالات خانواده ها درباره سن شروع یادگیری رباتیک برای فرزندانشان است.در مقاله سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان به توضیح آن پرداخته این.همچنین در این مقاله مزایای یادگیری رباتیک برای کودکان را هم بررسی شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir