بارگیری...

سازه سلاح مته

بازدید : 7565

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

سازه سلاح مته یکی از قطعات رباتیک پر کاربرد برای ربات جنگجو محسوب می شود. شما با استفاده از سازه سلاح مته می توانید به راحتی یک مته به ربات خود متصل کنید و از کاربرد مته برای ضربه زدن به حریف استفاده کنید.

در آموزش رباتیک که به عنوان کلاس رباتیک در مشهد توسط شرکت هیراد رباتیک پارسیان برگزار می شود با نحوه استفاده از سازه سلاح مته و ساخت ربات جنگجو و همچنین کاربرد آن آشنا می شوید. از مزایای آموزش رباتیک آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک می باشد.

سازه سلاح مته یک سازه استوانه ای شکل است که از یک طرف به مته و از طرف دیگر به موتور متصل می شود. از این رو سازه سلاح مته جز قطعات مکانیکی ربات می باشد که به همراه سایر قطعات رباتیک ایفا نقش می کند.

با به حرکت در آوردن موتور می توانید از نقش کلیدی سازه سلاح مته استفاده کنید و در برابر حریف خود قدرتمند ظاهر شوید. در کلاس رباتیک هنگام ساخت ربات جنگجو از سازه سلاح مته می توان استفاده کرد.

در ساخت انواع ربات قطعات مختلف رباتیک مورد استفاده قرار می گیرد و متناسب با نوع ربات قطعات مختلفی استفاده می شود که سازه سلاح مته در ساخت ربات جنگجو کاربرد فراوانی دارد.

یکی از سوالات خانواده ها درباره سن شروع یادگیری رباتیک برای فرزندانشان است. در مقاله سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان به توضیح آن پرداخته شده است. همچنین در این مقاله مزایای یادگیری رباتیک برای کودکان را هم بررسی شده است که می توان به ارتقا دست ورزی و خلاقیت اشاره کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir