بارگیری...

سازه ملخ پروازی

بازدید : 4114

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.

شماره تماس:
09303155174


قیمت: 4,500 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن تماس بگیرید

سازه ملخ پروازی از جمله قطعات رباتیک می باشد که نقش بسیار مهمی در پرواز ربات پرنده و کوادکوپتر ها دارد.سازه ملخ پروازی با شکستن لایه های هوا باعث می شود که کوادکوپتر و ربات های پرنده در جهت های مختلف حرکت کنند.در کلاس رباتیک کاربرد و نحوه استفاده از سازه ملخ پروازی در ساخت انواع ربات به شما آموزش داده می شود.

سازه ملخ پروازی که یکی از قطعات مکانیکی ربات می باشد را می توانیم در انواع ربات استفاده کنیم.به طور مثال از سازه ملخ پروازی در ربات جنگ جو برای ضربه زدن به حریف نیز می توانیم استفاده کنیم.همچنین در آموزش الکترونیک برای تست حرکت موتور نیز می توان از سازه ملخ پروازی استفاده کرد.

زمانی که فرزندتان بتواند با سازه ها و قطعات رباتیک مانند سازه ملخ پروازی ارتباط برقرار کند و از آن در ساخت اشیا گوناگون استفاده کند معیار خوبی برای سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان می باشد.یادگیری رباتیک سبب ارتقا هوش، خلاقیت،دست ورزی و حل مسئله در کودک شما می شود که از اهمیت بالایی برخوردار است.

قطعات مختلف رباتیک در ساخت ربات مورد نظر کاربرد دارد که نحوه استفاده از هر کدام از قطعات رباتیک از جمله سازه ملخ پروازی در آموزش رباتیک بصورت کامل آموزش داده می شود و در ربات استفاده می شود.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir