بارگیری...

سازه پلاستیکی SM120

بازدید : 6967

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

سازه پلاستیکی SM120 یکی از قطعات رباتیک می باشد که برای ساخت و تکمیل ربات مورد استفاده قرار می گیرد. سازه پلاستیکی SM120 دارای 3 حفره و همچنین فضای میانی خالی می باشد که زاویه بین سطوح آن 120 درجه می باشد و از پلاستیک مرغوب ساخته شده است. از سازه پلاستیکی SM120 را در ساخت انواع ربات می توان استفاده کرد.

یکی از کاربرد های سازه پلاستیکی SM120 بدلیل انعطافی که دارد در ساخت ربات فوتبالیست و ربات جنگجو می باشد که با استفاده از دو سازه پلاستیکی SM120 می توانیم موتور شوتر یا موتور سازه مته را به بدنه ربات متصل کنیم. در کلاس رباتیک از سازه های پلاستیکی ربات از جمله سازه پلاستیکی SM120 برای شکل دادن به ربات می توان استفاده کرد.

برای شروع یادگیری رباتیک برای کودکان همان طور که در مقاله سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان ذکر شده است باید متوجه شد که آیا می توانند با سازه هایی مثل سازه پلاستیکی SM120  و اشیا اطراف ارتباط برقرار کنند. در صورتی که دست ورزی مناسبی داشته باشند می توانند یادگیری رباتیک را آغاز کنند. یادگیری رباتیک سبب آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک می شود که در ساخت ربات های هوشمند بسیار کاربرد دارد.

سازه پلاستیکی SM120 یکی از قطعات مکانیکی ربات می باشد که در اتصال سایر قطعات به یکدیگر کاربرد دارد. قطعات مکانیکی اغلب در سیستم حرکتی، شکل دادن به ربات، انجام مکانیزم های مکانیکی و غیره کاربرد دارند. همچنین در آموزش رباتیک که به عنوان کلاس رباتیک در مشهد برگزار می شود کار با سازه پلاستیکی SM120 و سایر قطعات آموزش داده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir