بارگیری...

سازه پلاستیکی U

بازدید : 4055

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.

شماره تماس:
09303155174


قیمت: 980 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن تماس بگیرید

سازه پلاستیکی U یا در اصلاح رباتیکی یاتاقان از جمله قطعات رباتیک می باشد که مکعبی شکل می باشد و کاربرد زیادی در ربات دارد.یکی از موارد استفاده از سازه پلاستیکی U به عنوان مفصل می باشد که می توانید با استفاده از سازه پلاستیکی U سایر قطعات ربات را به یکدیگر متصل کنید.در کلاس رباتیک برای ساخت انواع ربات می توان از سازه پلاستیکی U استفاده کرد.

سازه پلاستیکی U از جمله قطعات مکانیکی ربات می باشد و از جنس پلاستیک مرغوب می باشد که مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه و فشار دارد.می توانید از سازه پلاستیکی U به عنوان یاتاقان نیز استفاده کنید و میله محور از درون آن عبور کند.همچنین سازه پلاستیکی U در ساخت انواع ربات می تواند کاربرد داشته باشد.

یکی از سوالات متداول خانواده ها سن مناسب مناسب یادگیری رباتیک برای فرزندانشان می باشد.در مقاله سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان به توضیح این سوال پرداخته شده است و از مزایای آموزش رباتیک برای کودکان در این مقاله گفته شده است.

در آموزش رباتیک از سازه های پلاستیکی همچون سازه پلاستیکی U برای اتصال سایر سازه ها به یکدیگر استفاده می شود.سازه پلاستیکی U با توجه به طراحی که دارد می تواند به عنوان یاتاقان استفاده کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir