بارگیری...

سازه پلاستیکی i3

بازدید : 6575

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

سازه پلاستیکی i3 از جمله قطعات رباتیک است که بسیار کاربردی می باشد و از پلاستیک فشرده ساخته شده است و در برابر فشار، ضربه و خمش بسیار مقاوم می باشد و در مجوع از 5 حفره تشکیل شده است. در کلاس رباتیک از سازه پلاستیکی i3 که مکعبی شکل می باشد برای ساخت انواع ربات استفاده می شود و با توجه به نوع طراحی آن می توان از سازه پلاستیکی i3 به عنوان مفصل استفاده کرد.

سازه پلاستیکی i3 در ربات های مختلف از جمله ربات فوتبالیست، ربات جنگجو، ربات تعقیب خط و سایر ربات ها کاربرد زیادی دارد و بدلیل طراحی مکعبی شکل آن می توان به عنوان مفصل در ساخت انواع ربات استفاده کرد و سازه ها را به یکدیگر متصل کرد.

سازه پلاستیکی i3، سازه پلاستیکی i4،سازه پلاستیکی l4 و l5 و سایر سازه های پلاستیکی ربات جز قطعات مکانیکی ربات به شمار می روند. زیرا این قطعات بصورت مفصل سبب اتصال سایر قطعات به یکدیگر می شوند در نهایت بر روی شکل ربات و عملکرد صحیح سایر قطعات رباتیک تاثیرگذار می باشند.

ارتباط گرفتن کودکان با سازهای رباتیک همچون سازه پلاستیکی i3 معیار مناسبی برای تشخیص سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان می باشد.یادگیری رباتیک علاوه بر ارتقا دست ورزی، سبب افزایش خلاقیت و حل مسئله در کودکان و همچنین آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک می شود.

آموزش رباتیک که در کلاس رباتیک در مشهد برگزار می شود شامل ساخت انواع ربات می باشد که برای ساخت ربات های مختلف از سازه های پلاستیکی مختلفی استفاده می شود که یکی از این سازه ها در واقع سازه پلاستیکی i3 می باشد که نقش مفصل دارد و سایر قطعات را به یکدیگر متصل می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir