بارگیری...

سروو موتور

بازدید : 3917

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.

شماره تماس:
09303155174درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن تماس بگیرید

سروو موتور از جمله قطعات رباتیک است که در اندازه های کوچک و بزرگ و همچنین در نمونه های گیربکس دار و بدون گیربکس طراحی شده است که سروو موتور کوچک در زمینه رباتیک و سروو موتور بزرگ در ساخت دستگاه های صنعتی همچون دستگاه CNC کاربرد دارد.در کلاس رباتیک برای ساخت ربات های پیشرفته می توان از سروو موتور استفاده کرد.

سروو موتور که جز قطعات مکانیکی ربات محسوب می شود در دو نمونه AC و DC طراحی شده است که با توجه به نیازمان از آن ها استفاده می شود.یک نمونه دیگر از سروو موتور ها به جای اینکه حرکت دوار داشته باشند حرکت خطی دارند که این عمل با استفاده از گیربکس انجام می شود.سروو موتور در ساخت انواع ربات می تواند کاربرد داشته باشد.

سروو موتور در ساخت انواع ربات کاربرد دارد.با توجه به سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان می توان گفت که در چه سنی هنرجو می تواند از سروو موتور در ساخت ربات استفاده کند.آموزش رباتیک برای کودکان سبب ارتقا خلاقیت و دست ورزی و حل مسئله در کودکان می شود.

سروو موتور یکی از قطعات رباتیک است که در آموزش رباتیک برای ساخت انواع ربات می توان از آن استفاده کرد و در به حرکت در آوردن ربات ها نقش موثری دارد.لازم به ذکر است که سروو موتور انواع مختلفی دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobor.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir