بارگیری...

سر باتری کتابی

بازدید : 9908

دسته بندی : قطعات الکترونیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

سر باتری کتابی برای باتری 9 ولت طراحی شده است که جز قطعات رباتیک محسوب می شود و برای اتصال باتری کتابی به برد و رساندن ولتاژ به مدار بسیار کاربرد دارد و عملا بدون سر باتری کتابی نمی توان ولتاژ را منتقل کرد. در کلاس رباتیک برای به حرکت در آوردن ربات های مختلف نیاز به سر باتری کتابی می باشد که ارتباط باتری با ربات را ایجاد کنیم.

سر باتری کتابی را در انواع ربات می توان استفاده کرد که از دو سیم به رنگ های قرمز و مشکی و یک سر که مکمل قسمت باطری می باشد ساخته شده است. سیم قرمز رنگ بیانگر قطب مثبت باطری می باشد و سیم مشکی رنگ بیانگر قطب منفی باطری است. همچنین سر باتری کتابی از جمله قطعات الکترونیکی ربات محسوب می شود.

نحوه قرار دادن سیم های قرمز و مشکی سر باتری کتابی در مدار بسیار مهم است و گاهی اوقات اشتباه وصل کردن آن ممکن است باعث آسیب به باطری و سوختن قطعات الکترونیکی شود که در این صورت قطعه سوخته را باید تعویض کرد.

ارتباط گیری کودکان با قطعات رباتیک همانند سر باتری کتابی معیار خوبی برای سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان می باشد. یادگیری رباتیک سبب ارتقا دست ورزی، خلاقیت و حل مسئله در کودکان می شود که از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. همچنین آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک از جمله مزیت یادگیری رباتیک می باشد و باعث هوشمند کردن قطعات الکتریکی می شود.

در آموزش رباتیک که به عنوان کلاس رباتیک در مشهد برگزار می شود برای راه انداختن ربات به منبع تغذیه یا باتری نیاز است. برای اتصال باتری به برد ربات از سر باتری کتابی استفاده می کنیم. سر باتری کتابی از یک طرف به باتری کتابی و از طرف دیگر به برد ربات متصل می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات الکترونیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir