بارگیری...

میکروسوئیچ

بازدید : 6533

دسته بندی : قطعات الکترونیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

میکروسوئیچ یکی از قطعات الکترونیک محسوب می شود که علاوه بر اینکه می تواند جز قطعات رباتیک باشد، استفاده های دیگری نیز دارد .میکروسوئیچ قطعه ای است که در مدارهای فرمان استفاده می شود و پس از تاچ شدن اهرم آن، به سایر قطعات فرمان ارسال می کند.

از جمله قطعات الکترونیکی ربات میکروسوئیچ می باشد و در واقع نوعی کلید است که  با ضربه و تحریک شدن اهرم آن باعث قطع و وصل شدن جریان در مدار می شود. یک سیستم فنری به عملکرد میکروسوئیچ کمک می کند و با کوچکترین تحریک یا ضربه شاسی، عمل مکانیکی مورد نیاز برای تغییر وضعیت صورت می گیرد.

در کلاس رباتیک با کاربرد میکروسوئیچ کاملا آشنا می شوید و می توانید بر روی ربات نصب کنید. همچنین با هوش مصنوعی و رباتیک آشنا می شوید که به کمک آن می توانید قطعات مختلف الکتریکی از جمله میکروسوئیچ  را هوشمند کنید.

از جمله کاربرد های میکروسوئیچ می توان به کنترل ایمنی آسانسورها،شمارش قطعات عبوری،دستگاه های سکه ای، ساخت انواع ربات همانند ربات حل ماز و ... اشاره کرد.سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان زمانی است که بتوانند کاربرد ها و ویژگی قطعاتی همچون میکروسوئیچ را فرا بگیرند.

آموزش رباتیک شامل ساخت انواع مدارهای الکتریکی نیز می باشد که در کلاس رباتیک در مشهد انواع آن به طور کامل آموزش داده می شود..یکی از مدارهایی که ساخته می شود مدار لامپ یا دیود نورانی می باشد که میکروسوئیچ را می توان در ساخت این مدار استفاده کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات الکترونیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir