بارگیری...

هویه 60 وات

بازدید : 4730

دسته بندی : قطعات الکترونیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.

شماره تماس:
09303155174


قیمت: 63,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن تماس بگیرید

هویه 60 وات یکی از قطعات رباتیک می باشد که در دسته قطعات الکترونیکی جای دارد و یک دستگاه بسیار پر کاربرد می باشد.هویه 60 وات نسبت به هویه 40 وات حرارت بیشتری تولید می کند و به وسیله آن به راحتی می توانید لحیم کاری کنید.

در کلاس رباتیک ترم الکترونیک نیز تعریف شده است که هویه 60 وات یکی از ابزار های اصلی برای این دوره می باشد.هویه 60 وات جنس بسیار عالی دارد و با وجود یک ال ای دی بر روی دسته هویه شما متوجه روشن یا خاموش بودن هویه می شوید.طراحی منحصر به فر هویه 60 وات که جز قطعات الکترونیکی ربات می باشد باعث شده که ایمنی لازم داشته باشد و از سوختن دست و سایر اشیا اطراف شما جلوگیری کند.

برای ساخت برد و قسمت های الکترونیک انواع ربات به هویه 60 وات نیاز دارید.زیرا برای لحیم کاری برد های ربات نیاز به هویه، پایه هویه و سیم لحیم دارید.سنین 8 سال به بالا می توانند از هویه 60 وات استفاده کنند.در مقاله سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان به این موارد اشاره شده است.

برای آموزش رباتیک بخش الکترونیک از هویه 60 وات برای لحیم کاری استفاه می شود.هر چقدر مقدار وات هویه بیشتر باشد سبب ایجاد حرارت بیشتر و در نتیجه آب شدن زودتر قلع می شود. هنگام لحیم کاری باید ایمنی را رعایت کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات الکترونیکی ربات/www.hirarobot.ir