بارگیری...

پیچ گوشتی پلاستیکی

بازدید : 5777

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

پیچ گوشتی پلاستیکی یکی دیگر از قطعات رباتیک می باشد که کاربرد زیادی دارد و برای باز و بسته کردن پیچ هایی که در ساخت ربات استفاده می شود کاربرد دارد و در واقع پیچ گوشتی ها انواع مختلفی دارند که به توضیح آن می پردازیم. در کلاس رباتیک از پیچ گوشتی پلاستیکی برای باز و بسته کردن انواع پیچ استفاده می کنید و به وسیله آن قطعات مختلفی را بهم متصل می کنید.

پیچ گوشتی پلاستیکی جز قطعات مکانیکی ربات می باشد که در دو نوع چهار سو و دو سو طراحی شده است و در ساخت انواع ربات کاربرد دارد و  با توجه به نوع پیجی که در ساختن ربات استفاده می کنیم می توانیم پیچ گوشتی را انتخاب کنیم. در مدل دو سو در واقع پیچ هایی را می توانیم باز و بسته کنیم که یک شیار بر روی سر پیچ دارد و در مدل چهارسو آن دسته از پیچ هایی که دو شیار دارد را می توانیم باز و بسته کنیم.

پیچ گوشتی پلاستیکی یک ابزار مهم در باز و بسته کردن پیچ می باشد که هر زمان کودک بتواند با آن ارتباط بگیرد و در ساخت اشیا مختلف از آن کمک بگیرد می توان معیار خوبی برای سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان در نظر گرفت. یادگیری رباتیک سبب ارتقا خلاقیت، حل مسئله و دست ورزی در کودکان می شود.

هنگامی که در آموزش رباتیک قطعات مختلف را به یکدیگر متصل می کنیم نیاز به پیچ گوشتی پلاستیکی داریم تا بتوان قطعات را محکم کرد و از باز شدن قطعات مختلف رباتیک جلوگیری کرد.نحوه استفاده از پیچ گوشتی پلاستیکی نیز در کلاس رباتیک در مشهد آموزش داده می شود.

از جمله مزیت آموزش رباتیک آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک است که هنرجویان این علم را فرا می گیرند و می توانند از آن برای هوشمند کردن قطعات مختلف و ساخت سازه ها و ربات های هوشمند استفاده نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir