بارگیری...

چرخ پره ای ربات

بازدید : 5221

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

چرخ پره ای ربات یکی از قطعات رباتیک می باشد که برای ربات های مختلفی می توانیم از آن استفاده کنیم. در مسیر های ناهموار برای عبور راحت ربات از چرخ پره ای ربات می توانیم استفاده کنیم که کمک شایانی به ربات می کند.  در کلاس رباتیک از چرخ پره ای ربات برای ساخت انواع ربات استفاده می شود و نحوه استفاده از آن آموزش داده می شود.

در ربات جنگجو، ربات امدادگر، ربات مین یاب و انواع ربات مشابه به آن ها با توجه به مسیر های مختلفی که ربات می گذراند استفاده از چرخ پره ای ربات پیشنهاد می شود. به طور مثال ربات مین یاب در مسیر های کوهستانی باید عبور کند که لبه های چرخ پره ای ربات باعث می شود اصطکاک بیشتری ایجاد شود. همچنین چرخ پره ای ربات جز قطعات مکانیکی ربات محسوب می شود.

ارتباط گیری و استفاده از چرخ پره ای ربات در ساخت اشیا مختلف توسط کودکان معیار خوبی برای تشخیص سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان می باشد. یادگیری رباتیک سبب ارتقا دست ورزی،خلاقیت و حل مسئله در کودکان می شود که به استقلال کودک شما کمک شایانی می کند.

در آموزش رباتیک که در کلاس رباتیک در مشهد انجام می شود از انواع قطعات رباتیک برای ساخت ربات استفاده می شود. یکی از قطعات مورد نیاز برای حرکت ربات چرخ پره ای ربات می باشد که مناسب برای انواع مسیر های ناهموار می باشد. از جمله مزیت آموزش رباتیک، آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک می باشد که در هوشمند کردن قطعات الکتریکی و در نتیجه ربات کاربرد مهمی دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir