بارگیری...

چرخ پلکسی

بازدید : 4966

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

چرخ پلکسی یکی از قطعات رباتیک می باشد که می توان با استفاده از پیچ هایی که دارد به محور محکم کرد و از لغزش آن جلوگیری کرد.قطر چرخ مینی پلکسی 3 سانتی متر می باشد و برای موتور های مینی گیربکس است.در کلاس رباتیک کاربرد و نحوه استفاده از چرخ پلکسی آموزش داده می شود.

یکی از ویژگی های چرخ پلکسی  که از جمله قطعات مکانیکی ربات می باشد استفاده از پیچ برای متصل شدن به شفت یا محور می باشد که به این طریق از لغزش حین حرکت ربات یا از در آمدن چرخ جلوگیری می کند و کاربرد بسیاری دارد و همچنین دارای مدل های مختلفی می باشد که در ساخت انواع ربات می توان از چرخ پلکسی استفاده کرد.

استفاده از چرخ پلکسی در ساخت اشیا مختلف و ارتباط گیری با آن معیار مناسبی برای سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان می باشد.یادگیری رباتیک سبب ارتقا خلاقیت، دست ورزی و حل مسئله در کودکان می شود.

در آموزش رباتیک که در کلاس رباتیک در مشهد انجام می شود از قطعات رباتیک مختلفی استفاده می شود که هر کدام کاربرد مشخصی در ساخت ربات دارند. چرخ پلکسی یکی از قطعات رباتیک می باشد که در قسمت حرکتی ربات کاربرد دارد. آموزش رباتیک باعث آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir