بارگیری...

چرخ 5 سانتی متر

بازدید : 5077

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.

شماره تماس:
09303155174در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

چرخ 5 سانتی متر همراه با بوش فلزی از جمله قطعات رباتیک می باشد که از جنس پلاستیک مرغوب ساخته شده است و در برابر فشار، ضربه و خمش مقاومت بسیار بالایی دارد و با توجه به طراحی آن می توان در مسیر های مختلف از چرخ 5 سانتی متر استفاده کرد.در کلاس رباتیک کاربرد و نحوه استفاده از چرخ 5 سانتی متر آموزش داده می شود و در ساخت انواع ربات می توان استفاده کرد.

یکی از دغدغه هایی که در حین مسابقه وجود دارد جدا نشدن لاستیک می باشد که در چرخ 5 سانتی متر این مشکل رفع شده است و می توانید با پیچ متصل به بوش فلزی چرخ آن را به محور محکم کنید و از جدا شدن چرخ جلوگیری کنید و در انواع ربات از چرخ 5 سانتی متر که جز قطعات مکانیکی ربات نیز می باشد برای ساخت ربات استفاده کنید.

در صورتی که کودک بتواند با چرخ 5 سانتی متر برای ساخت اشیا مختلف استفاده کند می تواند معیار خوبی برای سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان باشد.

لازم به ذکر است که آموزش رباتیک که در کلاس رباتیک در مشهد برگزار می شود، مزیت های مختلفی همچون ارتقا دست ورزی،حل مسئله و خلاقیت کودکان به دنبال دارد.همچنین در آموزش رباتیک هنرجو با قطعات رباتیک همچون چرخ 5 سانتی متر و کاربرد آن آشنا می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir