بارگیری...

چرخ 7 سانتی متر

بازدید : 5069

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.

شماره تماس:
09303155174در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

چرخ 7 سانتی متر یکی از قطعات رباتیک پرکاربرد می باشد که کاربرد آن در حرکت صحیح ربات می باشد و طراحی آن همانند چرخ 10 سانتی متر می باشد و تنها تفاوتشان در قطر چرخ ربات می باشد.در کلاس رباتیک از چرخ 7 سانتی متر در ساخت انواع ربات استفاده می شود و نحوه کار با چرخ 7 سانتی متر آموزش داده می شود.

چرخ 7 سانتی متر که یکی از قطعات مکانیکی ربات می باشد از جنس پلاستیک مرغوب ساخته شده است که در برابر فشار، خمش و ضربه از مقاومت بالایی برخوردار می باشد و سطح بیرونی کاملا صافی دارد.چرخ 7 سانتی متر را می توانیم برای ربات فوتبالیست،ربات آتش نشان، ربات مسیریاب، ربات جنگجو و انواع ربات استفاده کنیم.

در صورتی که فرزند شما بتواند با چرخ 7 سانتی متر ارتباط بگیرد و از آن در ساخت اشیا مختلف استفاده کند معیار مناسبی برای سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان می باشد.یادگیری رباتیک سبب ارتقا خلاقیت، حل مسئله و دست ورزی در کودکان می شود و از اهمیت بالایی برخوردار است.

آموزش رباتیک که در کلاس رباتیک در مشهد انجام می شود شامل مباحث مختلف مکانیکی، الکترونیکی و برنامه نویسی می باشد. در بخش مکانیک ربات با قطعات رباتیک همچون چرخ 7 سانتی متر آشنا می شوید و کاربرد آن را فرا می گیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir