بارگیری...

آرمیچر

بازدید : 4383

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.

شماره تماس:
09303155174


قیمت: 8,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن تماس بگیرید

آرمیچر یکی دیگر از قطعات رباتیک است که به آن موتور اسباب بازی نیز می گویند.آرمیچر از یک میدان مغناطیسی که به وسیله آهنربا و سیم پیچ ایجاد شده و بدنه و شفت یا محور تشکیل شده است.در کلاس رباتیک برای به حرکت در آوردن ربات به سمت جلو و عقب و سایر جهات از آرمیچر استفاده می شود.همچنین آرمیچر و موتور 12 ولت و انواع سازه های پلاستیکی ربات همگی جز قطعات مکانیکی ربات محسوب می شوند.

آرمیچر در ربات فوتبالیست دانش آموزی و ربات جنگجو کاربرد زیادی دارد و عامل اصلی محرک کردن ربات محسوب می شود.بدنه آرمیچرفلزی می باشد و شفت درون بدنه از یک طرف به بدنه و از طرف دیگر به درپوش پلاستیکی متصل می باشد.در ساخت انواع ربات می توانیم از آرمیچر استفاده کنیم که جریان کمی برای به راه انداختن آن نیاز است.

آرمیچر یا موتور اسباب بازی آمپر پایین در ساخت انواع ربات کارایی دارد.در مبحث سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان درباره نحوه استفاده از آرمیچر در ساخت ربات های متحرک که به سن کودکان مرتبط است توضیح داده شده است.

آرمیچر یکی از قطعات پر کاربرد در آموزش رباتیک می باشد.برای ساخت انواع ربات از آرمیچر استفاده می شود و کاربرد آن به حرکت در آوردن ربات می باشد.آرمیچر انواع مختلفی دارد و در ولتاژهای مختلف می توان تهیه کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir