بارگیری...

آرمیچر

بازدید : 7429

دسته بندی : قطعات مکانیک


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.


قیمت: 10,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09303155174

تلفن ثابت :  

آرمیچر یکی دیگر از قطعات رباتیک است که به آن موتور اسباب بازی نیز می گویند. آرمیچر از یک میدان مغناطیسی که به وسیله آهنربا و سیم پیچ ایجاد شده و بدنه و شفت یا محور تشکیل شده است که پس از رسیدن ولتاژ شروع به حرکت می کند.

در کلاس رباتیک برای به حرکت در آوردن ربات به سمت جلو و عقب و سایر جهات از آرمیچر استفاده می شود. همچنین آرمیچر و موتور 12 ولت و انواع سازه های پلاستیکی ربات همگی جز قطعات مکانیکی ربات محسوب می شوند.

آرمیچر در ربات فوتبالیست دانش آموزی و ربات جنگجو کاربرد زیادی دارد و عامل اصلی محرک کردن ربات محسوب می شود. بدنه آرمیچرفلزی می باشد و شفت درون بدنه از یک طرف به بدنه و از طرف دیگر به درپوش پلاستیکی متصل می باشد. در ساخت انواع ربات می توانیم از آرمیچر استفاده کنیم که جریان کمی برای به راه انداختن آن نیاز است.

آرمیچر یا موتور اسباب بازی آمپر پایین در ساخت انواع ربات کارایی دارد و از دور مناسبی برخوردار است. در مبحث سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان درباره نحوه استفاده از آرمیچر در ساخت ربات های متحرک که به سن کودکان مرتبط است توضیح داده شده است.

آرمیچر یکی از قطعات پر کاربرد در آموزش رباتیک می باشد. برای ساخت انواع ربات از آرمیچر استفاده می شود و کاربرد آن به حرکت در آوردن ربات می باشد. آرمیچر انواع مختلفی دارد و در ولتاژهای مختلف در کلاس رباتیک در مشهد می توان استفاده کرد.

یادگیری رباتیک علاوه بر افزایش دست ورزی، خلاقیت و مهارت هنرجویان، باعث آشنایی با هوش مصنوعی و رباتیک نیز می شود که هنرجو به راحتی می تواند با توجه به خلاقیتی که کسب می کند مخترع شود و با علم برنامه نویسی ربات های هوشمند بسازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

قطعات رباتیک/www.hirarobot.ir

انواع ربات/www.hirarobot.ir

سن مناسب آموزش رباتیک برای کودکان/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک/www.hirarobot.ir

آموزش رباتیک/www.hirarobot.ir

قطعات مکانیکی ربات/www.hirarobot.ir

کلاس رباتیک در مشهد/www.hirarobot.ir